HEP41 - HEPA filter Kärcher WD3

Kód HEP 41

Vysoká kvalita a spoľahlivosť filtra HEP41 na vás zanechá dojem. Toto sú produkty, ktoré sú určené na dlhodobé použitie a vydržia aj v najťažších podmienkach. Predstavte si, ako váš priemyselný vysávač zvláda všetky úlohy s takou ľahkosťou, ako keby bol úplne nový. HEP41 filter vám poskytne presne takúto efektívnosť a spoľahlivosť.

Cena za balenie
6,98 €

=
6,98 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"S náhradnou filtračnou patrónou do vysávačov Kärcher si môžete byť istí, že váš vysávač bude fungovať ako nový, zlepšujúc tým výkonnosť a efektívnosť čistenia."

"Vďaka vysokej kvalite našich filtrov vám garantujeme dlhotrvajúcu spokojnosť a bezproblémové používanie, čo vás oslobodí od častých a nákladných výmen filtrov."

"S našimi filtračnými patrónami ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. Zabudnite na časté nákupy drahých originálnych filtrov, keď môžete mať rovnako kvalitný produkt za rozumnú cenu."

"Naše filtre ponúkajú zrovnateľnú kvalitu ako originál, takže nemusíte obetovať výkon alebo životnosť výrobku pri hľadaní výhodnejšej alternatívy."

"Vďaka tomu, že naše filtre vydržia aj v najťažších podmienkach, sa môžete spoľahnúť na ich spoľahlivosť a dlhú životnosť, bez ohľadu na to, ako náročné je vaše čistenie."

"S našimi filtračnými patrónami určenými pre vysávače typu Kärcher WD 2, 3, WD 2.200, WD 3.xxx, A 20xx, A 22xx, A 25xx, A 26xx, získate dokonalé riešenie pre váš priemyselný vysávač - bez ohľadu na model alebo typ."

"Vďaka plastovej zaisťovacej skrutke, ktorá je súčasťou balenia, je výmena filtra jednoduchá a rýchla, čo vám umožní pokračovať v práci bez zbytočných prestojov."

Rozmery filtru HEP 41:

  • Vonkajší priemer:   123 mm
  • Vnútorný priemer:  80 mm
  • Výška filtra:           115 mm

 

 Nechajte svoj priemyselný vysávač naďalej fungovať na vrchole svojich možností. Nečakajte, až bude neskoro. Objednajte si HEP50 ešte dnes!

 

 

Výhody produktu

  • Je cenovo dostupný, oproti originálnym filtrom ponúka rovnakú kvalitu za lepšiu cenu.
  • Chráni motor vášho vysávača pred nečistotami a predlžuje jeho životnosť.
  • Maximálne výkonný v zachytávaní a odstraňovaní aj tých najmenších častíc.
  • Dômyselný dizajn HEP42 spraví montáž bezbolestnou a rýchlou.

Vhodné do vysaváčov

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Starý kód HEPA 41 / HEPA41
Značka Kärcher

Súvisiace produkty