H23 - Spojka napúšťacie hadice so závitom

Kód H 23

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou spojkou napúšťacie hadice H23 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,29 €

=
2,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Rozšírenie dosahu vašej napúšťacej hadice môže byť často nevyhnutné pre optimálnu funkčnosť vašich domácich spotrebičov. Pre takéto prípady ponúkame silnú a odolnú plastovú spojku s vonkajšími závitmi, ktorá je navrhnutá na spojenie dvoch napúšťacích hadíc.

Táto spojka je kľúčová pre každú domácnosť, kde je potrebné predĺžiť dosah napúšťacej hadice pre práčku alebo umývačku riadu. Flexibilita a prispôsobivosť, ktorú táto spojka ponúka, je neoceniteľná.

Balenie obsahuje jednu spojku s robustnými koncovkami 3/4, čo zaručuje kompatibilitu s širokým spektrom napúšťacích hadíc. Spoľahlivá konštrukcia z odolného plastu zaisťuje, že spojka vydrží aj v náročných podmienkach.

V našom sortimente sa snažíme ponúkať len tie najlepšie produkty, ktoré prevyšujú očakávania našich zákazníkov. Veríme v spojenie spoľahlivosti a kvality, a preto vám s radosťou predstavujeme našu spojku pre napúšťacie hadice.

Nezáleží na tom, aké je usporiadanie vašej kuchyne alebo práčovne, táto spojka vám umožní využiť všetky možnosti napúšťania vody pre vaše spotrebiče. Jej jednoduchá inštalácia a spoľahlivá konštrukcia z nej robia ideálny doplnok pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód HP 23 / HP23