Meníme značku, nie kvalitu
ag filter sa zmenil na AK FILTER

Rodinná firma AG Filter, s.r.o pôsobíla na trhu 15 rokov.Za ten čas si získala mnoho spokojných a verných zákazníkov.

História v skratke

Hlavným programom spoločnosti bola výroba antibakteriálnych filtračných vreciek do vysávačov na báze polymérových mikrovláknin distribuovaná pod značkou AG filter®. Začiatky spoločnosti siahajú už do roku 1992, kedy v rámci výskumu využiteľnosti netkaných textílií vyrobili prvé prototypy vysávačových vreciek z materiálu „Spunbond" a „Melt-blown".

Znalosti o vývoji a výrobe netkaných textílií, ktorými v tej dobe disponoval zakladateľ spoločnosti Ľudovit Gábor, tvoria základný kameň úspechu rodinnej firmy AG filter, s.r.o., ktorú založil so zaťom Máriom Adamkovičom v roku 2006

Mnohoročné skúsenosti z výroby vysoko kvalitných antibakteriálnych vreciek a vôní do vysávačov, s dôrazom na nízku zaťažiteľnosť životného prostredia robí zo spoločnosti AG filter, s.r.o popredného dodávateľa týchto produktov na slovenský trh.Zmena značky na AK FILTER

V roku 2021 nastal čas generačnej obmeny v spoločnosti a štafetu vo vedení preberá 2. generácia vývojárov vreciek do vysávačov, Mário spolu s manželkou Katarínou.

Spoločnosť AG filter, s r.o., mení obchodnú značku na AK FILTER s. r. o., ktorá súvisí so zmenami vo vedení spoločnosti.

Náš tím

Mgr. Katarína Adamkovičová

Majiteľ

adamkovicova@akfilter.sk

Mário Adamkovič

Riaditeľ

adamkovic@akfilter.sk

+ 421 948 517 661

Darinka Knézelová

Objednávky

objednavky@akfilter.sk

+ 421 949 550 777

Peter Chromý

Obchodný zástupca

chromy@akfilter.sk

+421 948 288 330

Mária Polák

Reklamácie

reklamacie@akfilter.sk

+ 421 949 550 777

Patrik Angst

Odborný poradca pre vysávače

podpora@akfilter.sk

+421 949 599 597

Daniela Slobodníková

Eva Zárecká

Výroba

info@akfilter.sk

Prečo práve my?

Vytvorili sme pre vás moderný internetový obchod, ktorý kladie veľký dôraz na užívateľskú hodnotu prostredia, v ktorom nakupujete- prehľadnosť, jednoduchosť nákupu. Sme domáca spoločnosť, ktorá vrecká a príslušenstvo starostlivosti o domácnosť nie len predáva, ale z veľkej časti aj vyrába. Máme niekoľko ročné skúsenosti s výrobou antibakteriálnych vreciek z mikrovlákna tej najvyššej kvality. Preto sa môžete spoľahnúť, že o vreckách do vysávača vieme naozaj všetko.

1. Dlhoročné skúsenosti

Disponujeme vysoko kvalitnými antibakteriálnymi vreckami do vysávačov, ktoré sami vyrábame, alebo distribuujeme za dostupné ceny. Podieľali sme sa na samotnom vývoji antibakteriálnych vreciek. Vreckám do vysávačov naozaj rozumieme od počiatku.

2. Kvalitný a široký sortiment

Okrem toho, že vrecká (sáčky) do vysávača na Slovensku vyrábame, papierové vrecká, či HEPA filtre najvyššej kvality distribuujeme. V našej ponuke nájdete okrem vreciek do vysávačov aj širokú ponuku príslušenstva a doplnkov pre udržanie čistoty v domácnosti akými sú napríklad: univerzálne hubice na vysávač, rôzne filtre do malých spotrebičov, vône do vysávača a podobne.

3. Obsluhujeme tisícky spokojných zákazníkov

Naše antibakteriálne vrecká (sáčky) do vysávača používajú tisícky zákazníkov na Slovensku v Českej republike a Maďarsku. Okrem toho naše produkty dodávame do maloobchodnej siete partnerským predajcom.

4. Ekologické produkty

Hlavným podnetom pre vznik tohto produktu bola skutočnosť, že je často problém zohnať originálne sáčky do vysávačov. V predajniach s elektronikou sú skôr ponúkané rôzne náhražky v podobe univerzálnych sáčkov, ktoré však nikdy nebudú ideálne.

Spoločnosť v číslach

AK FILTER s. r. o., ako nástupnícka spoločnosť po AG Filter, s.r.o, je na trhu viac ako 15 rokov. Za ten čas sa vypracovala na popredného vývojára a dodávateľa antibakteriálnych vreciek do vysávačov.

15+

Rokov na trhu

150 000+

Spokojných zákazníkov

25 000+

Kvalitných druhov vreciek