Le 10 Piante

Le 10 Piante

Prečítajte si viac

Le 10 Piante: Vaša 100% rastlinná alternatíva pre domáce čistenie

 

Prírodné čistiace prostriedky Le 10 Piante ponúkajú jedinečný rad produktov pre domácnosť, ktoré sú skutočne 100% prírodné a biodegradovateľné. Táto línia predstavuje novú generáciu čistiacich prostriedkov, ktoré nie sú len prírodné na oko, ale úplne zložené z rastlinných surovín.

Všetky aktívne zložky v produktoch Le 10 Piante pochádzajú z rastlinných zdrojov, vrátane povrchovo aktívnych látok (surfaktantov). Toto zabezpečuje, že produkty sú nielen účinné, ale aj šetrné k životnému prostrediu. Okrem toho, sú obohatené o extrakty z rôznych rastlín, ako sú Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel virgínsky.

Produkty z tejto kategórie sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú ekologické alternatívy pre svoje domáce čistenie, pričom sa nechcú vzdať výkonu a efektivity. Vďaka svojmu úplne rastlinnému zloženiu sú čistiace prostriedky Le 10 Piante bezpečné pre domácnosť, kde sú deti, domáce zvieratá alebo osoby s citlivou pokožkou.

Pripravte sa na nový štandard čistenia s radom Le 10 Piante, ktorý prináša prírodu priamo do vášho domova. S našimi produktami získate nielen čistotu, ale aj pocit istoty, že robíte niečo dobré pre našu planétu.