Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Prečítajte si viac

Vitajte v úplne novej kategórií nášho obchodu, ktorej hlavným programom sú čistiace prostriedky skvelej kvality. Na slovenský trh prinášame novinku. Čistiace produkty prémiovej kvality vyrobené čisto na rastlinnej báze v bio kvalite, produkty značky Le 10 Piante, nami testované a garantované niekoľkými medzinárodnými certifikátmi, voňaju skvele a sú účinné aj bez potreby pridávania molekúl. Do hlavnej úlohy sme obsadili samotnú prírodu. Z nej nám doručili aktívne látky v čistiacich prostriedkoch (bio kvalita) Le 10 Piante (10 rastlín) pochádzajúce z: Aloe Vera, Mäty, Rozmarínu, Šalvie, Levandule, Nechtíku, Lipy, Tymiánu, Valeriánu a Hamamelu. Nájdete tu  všetko, čo potrebujete na udržiavanie čistoty a poriadku vo vašej domácnosti. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby efektívne odstránili nečistoty, prach, mastnotu a baktérie, pričom zanechávajú váš domov svieži a hygienicky čistý.

Čistiace prostriedky v tejto kategórii sú vhodné na rôzne povrchy, vrátane podláh, pracovných dosiek, kúpeľní, kuchýň a ďalších priestorov vo vašom domove. S našimi výrobkami sa nemusíte obávať o čistotu a zdravé prostredie pre svoju rodinu.

Ponúkame široký výber čistiacich prostriedkov, vrátane univerzálnych čističov, čističov do kúpeľne, toalety,  čističe na podlahy, riad, tekutý prací prášok, či do umývačky riadu. Všetky naše produkty sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a účinnosť, aby ste dosiahli vynikajúce výsledky pri každom použití. 

Pri výbere produktov dbáme na ekologické a udržateľné riešenia, takže všetky nami ponúkané čistiace produkty sú šetrné k životnému prostrediu a 100% biodegradateľné, čím mysli na prírodu a jej nízku záťaž. Keďže ide o čistiace prostriedky rastlinného pôvodu, na svoje si prídu aj vyznávači vegánskej fylozofie a životného štýlu v duchu neživočíšnej spotreby.

Objavte širokú paletu čistiacich prostriedkov, ktoré vám pomôžu udržiavať váš domov čistý a bezpečný. Sme presvedčení, že nájdete presne to, čo potrebujete, aby ste dosiahli dokonalú čistotu a pohodu vo vašej domácnosti. Naša spoločnosť je výhradným distribútorom značky Le 10 Piante na Slovenensku, Českej republike a v Maďarsku.

Kategóriu budeme neustále aktualizovať a pridávať do nej nové produkty.

Riešíme čistotu, je to našim poslaním. 

Naozaj.