Reklamácie

Reklamácia tovaru

Záleží nám na tom, aby ste s našimi produktami boli 100% spokojní. Niekedy sa však môže stať, že sa nám to nepodarí. V takom prípade môžete požiadať o reklamáciu v tomto formulári. Naši pracovníci sa Vašej reklamácií budú bezodkladne venovať a to najneskôr do 24 h od prijatia reklamácie.

Postup pri vrátení tovaru do 14 dní

 

Vy ako spotrebiteľ (kupujúci – fyzická osoba) máte právo odstúpiť od zmluvy bez uvedenia dôvodu do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru. Pri žiadosti o vrátenie tovaru postupujte prosím nasledovne:

 

  1. Tovar, ktorý chcete vrátiť musí byť nepoškodený

  2. Je nutné vyplniť formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý sa nachádza na tejto stránke, alebo nás prosím kontaktujte na emailovej adrese: reklamacie@akfilter.sk

  3. Tovar prosíme odoslať bezpečne zabalený so všetkým príslušenstvom tak, ako sme Vám ho zaslali my, priložte faktúru s podpísaným formulárom na odstúpenie od  zmluvy na našu adresu: AK Filter, s.r.o.,  Priemyselná 6, 92401Galanta

  4. Ihneď po doručení tovaru k nám späť bude zákazníkovi do 14 dní vrátená kúpna cena na bankový účet uvedený vo formulári.

  5. Všetky podrobnosti týkajúce sa odstúpenia od zmluvy si môže zákazník naštudovať v našich všeobecných obchodných podmienkach, alebo v príslušnom zákone o ochrane spotrebiteľa.