Doprava a platba

Doručenie kuriérskou spoločnosťou

Cena a dĺžka dodania

Pre doručenie zásielok využívame kuriérsku spoločnosť GLS, ktorá doručuje balíky v pracovných dňoch na Slovensku obvykle do 24 resp. 48 h. Cena doručenia balíka  do vlastných rúk je 4,40€. Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 27€ automaticky získavate poštovné ZDARMA.

V rámci tejto služby je možné vybrať a ovplyvniť doručenie podľa vlastného želania. Ešte pred samotným doručovaním si môže zákazník vybrať zo širokej ponuky možnosti doručovania.

Tieto možnosti sú zákazníkovi k dispozícií ihneď ako dostane od GLS e-mail, či textovú správu s informáciami o zásielke.

GLS zasiela aj druhý email, či textovú správu, kde Vám oznámi, kedy bude vaša zásielka pravdepodobne doručená, poskytuje aj časový interval, aby ste sa mohli zabezpečiť prevzatie zásielky. Správa obsahuje aj telefónne číslo vodiča doručovateľa a zákazníckeho servisu.

V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nie ste schopný zásielku prevziať, GLS sa pokúsi zásielku doručiť na druhý pokus. Dostanete o tom email, alebo správu, kde bude odkaz, ktorý Vás zavedie na možnosti opätovného doručenia Vašej zásielky so spôsobom prevzatia balíka.

Na výber máte z týchto možností:

 • Doručenie na rovnakú adresu k určitému dátumu
 • Doručenie na novú adresu
 • Doručenie v čase po pracovnej dobe medzi 17.00 a 20.00 (možné len v mestách s depom GLS)
 • Doručenie na predajné miesto GLS ParcelShop
 • Doručenie do Balíkomatu
 • Vyzdvihnutie v depe GLS
 • Odmietnutie prijatia zásielky

Sledovanie  zásielky

Po obdržaní emailu s číslom balíka ho môžete  sledovať online na tejto stránke.

Štandardná balíková doručovacia služba

V ideálnom prípade je balík doručený priamo vám osobne. Podpisom potom potvrdíte, že doručovacia služba bola úspešná a balík ste prijali. Aj iný člen domácnosti môže za vás balík prevziať. Pri objednávke na dobierku zaplatíte kuriérovi v hotovosti alebo kartou. Nachystajte si prosím presnú sumu nakoľko kuriér nemusí mať vždy presnú sumu na vydanie.

Vyberte si dátum doručenia

Môžete si vybrať určitý dátum. Na výber sú štyri pracovné dni po predpokladanom dátume doručenia. Stačí kliknúť na možnosť Nový dátum doručenia a potvrdiť. GLS balík doručí v požadovaný deň.

PACKETA

PACKETA zadarmo pri objednávke už od 20€.

Aká je cena a dĺžka dodania môjho tovaru?

Vrecká do vysávača, hepa filtre, filtre do čističky vzduchu, alebo iný tovar si môžete vyzdvihnúť na jednom z vyše 690+ výdajných miest Packeta na Slovensku. Od dokončenia a expedovania objednávky je doba dodania 1 až 2 pracovné dni. Cena za dodanie cez "Packetu - osobný odber na výdajnom mieste" je 3€. Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 20€ automaticky získavate poštovné ZDARMA. V prípade, že si želáte využiť službu "Packeta - doručenie domov", zvoľte v objednávkovom procese pri spôsobe dopravy túto možnosť. Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 27€ automaticky získavate poštovné ZDARMA.

Pri doručovaní prostredníctvom spoločnosti Packeta Slovakia, s.r.o. sa uplatňujú VOP platné pre túto službu. Kompletné znenie podmienok si môžete pozrieť na webovej adrese https://files.packeta.com/web/files/SK_Packeta_Slovakia_VOP_15_11_2023.pdf

Ako si viem skontrolovať stav svojej objednávky?

Pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíte na e-mail, môžete sledovať vašu zásielku TU.

Ako a kde za vrecká do vysávača, či iný  tovar zaplatím?

Za tovar je možné zaplatiť viacerými metódami. Či sa rozhodnete pre bankový prevod, alebo platbu prostredníctvom platobnej brány necháme na Vás. Ak si vyberiete možnosť platby na dobierku v Packete majte prosím na pamäti, že na výdajných miestach Packety je možné platiť len v hotovosti, platba platobnou kartou nie je možná.

Slovak Parcel Service

SPS balíkovo zadarmo pri objednávke už od 20€.

Vrecká do vysávača, hepa filtre, filtre do čističky vzduchu, alebo iný tovar si môžete vyzdvihnúť na jednom z vyše 1600 výdajných miest (maloobchodné prevádzky, partnerské boxy - Alza box). Od dokončenia a expedovania objednávky je doba dodania obvykle 1 až 2 pracovné dni. Cena za dodanie cez "SPS balikovo" je 1,99€. Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 20€ automaticky získavate poštovné ZDARMA. V prípade, že si želáte využiť službu "SPS Adresa" cena dopravy je 3,80€, zvoľte v objednávkovom procese pri spôsobe dopravy túto možnosť. Ak vaša objednávka presiahne hodnotu 27€ automaticky získavate poštovné ZDARMA.

Pri doručovaní prostredníctvom spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o , s.r.o. sa uplatňujú VOP platné pre túto službu. Kompletné znenie podmienok si môžete pozrieť na webovej adrese https://www.sps-sro.sk/obchodne-podmienky/

Sledovanie  zásielky

Po obdržaní emailu s číslom balíka ho môžete  sledovať online na tejto stránke.

MOŽNOSTI PLATBY

V našom modernom e-shope s nielen vreckami do vysávača ponúkame  široké možnosti platby za tovar, preto sú k dispozícií najmodernejšie a bezpečné formy úhrady za Vašu objednávku a to najmä platby:

 • Platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány
 • Apple Pay & Google Pay
 • Bankovým prevod
 • Dobierkou
 • Pri prevzatí na odbernom mieste (PACKETA)