Zeroodor - Deodorizér obuvi a výstroja

Zeroodor - Deodorizér obuvi a výstroja

Prečítajte si viac
Ako sa zbaviť zápachu nie len z topánok?

Existuje veľa zaručených rád ako sa zbaviť zápachu z topánok, alebo lyžiarok, či korčulí. Na internete nájdete veľa tipov ako napr. zabaliť topánky do vrecka a nechať cez noc v mrazničke, nechať v topánke kôru z citrusových plodov a podobne. 

My máme pre vás recyklovateľný a veľmi účinný spôsob. Sú to vrecká "Zeroodor" už ich názov napovie, že pohlcujú zápach, no čo je dôležité, má antibakteriálny účinok, ktorý zabezpečuje minerál, ktorý absorbuje vlhkosť a tým zabezpečí elimináciu tvorby baktérií, ktoré sú hlavnou príčínou zápachu vašich topánok, lyžiarok, korčulí, či boxerských rukavíc...

Levanduľa, ako súčasť obsahu vreciek do topánok ich rozvonia spôsobom, ktorý zabezpečí príjemný pach topánok a zabráni nepríjemnému odoru.

Ak hľadáte osviežovač do topánok, ktorý naozaj funguje a to aj opakovane po dobu až 3 mesiacov, vrecka do topánok Zeroodor sú veľmi dobrým riešením.

Deodorizér Zeroodor osvieži obuv, športovú výstroj, tašky aj rukavice. Vhodný je aj na použitie v skriniach, alebo indoorovych športoviskách. Odstraňuje zápach, absorbuje vlhkosť, má antibakteriálny účinok, zabraňuje tvorbe baktérií. Balenie obsahuje 2 x 100g vrecúška s D-limonene a hlinitokremičitým minerálom.