H24 - Napúšťacia rozdeľovacia "Y" spojka k práčke a umývačke riadu

Kód H 24

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou rozdeľovacou spojkou H24 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,28 €

=
5,28 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Optimalizujte napúšťanie vody vo vašej práčke a umývačke riadu s našou rozdeľovacou "Y" spojkou. Táto praktická spojka umožňuje súčasné pripojenie dvoch spotrebičov k jednému vodovodnému kohútiku, čím šetrí priestor a zjednodušuje inštaláciu.

S našou "Y" spojkou môžete efektívne využívať jeden vodovodný prípojok pre dva spotrebiče, čo je ideálne riešenie pre domácnosti s obmedzeným priestorom alebo s viacerými spotrebičmi vyžadujúcimi vodné napúšťanie.

Vysoká kvalita materiálov zaisťuje dlhodobú odolnosť a spoľahlivosť spojky, čím vám umožňuje dlhodobo využívať jej výhody bez obáv z opotrebovania alebo poškodenia.

V našom sortimente kladieme dôraz na ponuku výrobkov najvyššej kvality od overených výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a dlhodobú funkčnosť našich produktov, preto vám s dôverou ponúkame len tie najlepšie riešenia. Táto rozdeľovacia "Y" spojka je perfektným príkladom našej záväzku poskytovať praktické a kvalitné výrobky, ktoré uľahčujú každodenný život v domácnostiach.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód HP 24 / HP24