H22 - Spojka vypúšťacie hadice

Kód H 22

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou spojkou vypúšťacej hadice hadicou H22 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

492 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,29 €

=
2,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Optimalizujte vypúšťací systém vašej práčky alebo umývačky riadu s našou spojkou, ktorá je špeciálne navrhnutá pre predlženie odtokových hadíc. Táto spojka je ideálnym riešením pre situácie, kde potrebujete zväčšiť vzdialenosť medzi spotrebičom a odtokom.

V balení nájdete 1 ks spojky, ktorá je kompatibilná so všetkými typmi vypúšťacích hadíc bežne používaných v práčkach a umývačkách riadu. Táto spojka je výborným riešením pre jednoduché a rýchle predlženie vašich odtokových hadíc bez potreby nákupu novej dlhšej hadice.

Spojka je navrhnutá tak, aby odolávala pracovnej teplote od -15 až do +95 C°. Táto vlastnosť zaručuje jej spoľahlivé fungovanie v rôznych teplotných podmienkach, čo je nevyhnutné pre dlhodobú funkčnosť v domácnosti.

Tiež je chemicky odolná voči saponátom, pracím prostriedkom a chlórnanom, čo zaisťuje jej dlhodobú odolnosť voči bežným chemikáliám, ktoré môžu prísť do kontaktu s hadicami v domácnosti.

V našom sortimente dbáme na to, aby sme vám ponúkali len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Naše produkty sú synonymom spoľahlivosti a dlhodobej kvality, čím vám zaručujeme spoľahlivé a efektívne riešenia pre vašu domácnosť. S touto spojkou získate nielen praktické, ale aj odolné riešenie pre predlženie vypúšťacích hadíc vašich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Starý kód HP 22 / HP22