D200 - Tukový filter do odsávača pár (digestora) univerzálny

Kód D 200

"Len si predstavte, budete môcť znovu užívať atmosféru vo svojej kuchyni bez nepríjemného zápachu mastnoty. Užite si varenie a čas strávený s rodinou v kuchyni bez obáv. Tukový filter D200 je tu, aby sa postaral o všetky vaše problémy s tukom a mastnotou. A čo je najlepšie, tukový filter D200 je vhodný pre všetky značky digestorov."

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,29 €

=
3,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Odhaľujeme Vám tajný zbraň pre perfektné varenie - univerzálny tukový filter D200 do digestora od Akfilter.sk! Tento malý, ale mocný pomocník je vaša cesta k čistejšej a sviežejšej kuchyni.Viete ako to býva. Po celodennom varení máte pocit, že by ste sa mohli prejsť po stropoch vašej kuchyne a nechať stopu ako hokejista po športovom zápase. Menej romantickým slovom - mastnota! Tukovodráčik D200 je tu, aby zastavil tento horor a urobil z vašej kuchyne miesto, kde sa chcete zdržiavať.


Sme si vedomí, že existuje mnoho filtrov na trhu, ale D200 je iný. Jeho špeciálna povrchová štruktúra vlákien je ako magnet na tukové častice. Tieto častice sa na ňom držia ako deti na zmrzline v lete!

A načo je dobrý filter, ak ho musíte meniť po každom vare? Filter D200 je odolný a dlhodobo funguje ako vstupný, tak aj výstupný filter. Je to ako dva filtre v jednom! Navyše sa hodí ku každému digestoru, či už vaša kuchyňa patrí Kenwoodu, Boshu, More, alebo akémukoľvek inému výrobcovi.

Tak neváhajte a urobte svoju kuchyňu čistejšou a sviežou s filtrom D200. Sme si istí, že akonáhle ho vyskúšate, budete si klásť otázku: "Ako som doteraz mohol fungovať bez toho?"

Technické parametre :

Rozmery filtra:
Šírka filtra: 470 mm,
Dĺžka filtra: 560 mm
Výška filtra: 0,10 mm

Návod na použitie :

Návod na použitie sa začína objasnením prispôsobovania veľkosti filtra potrebám vášho digestora. Každý digestor je špecifický a môže vyžadovať filtrovací prvok špecifického tvaru a veľkosti. Na tento účel je konštrukcia filtra navrhnutá tak, aby bola flexibilná a prispôsobiteľná pre jednotlivé potreby používateľa. Veľkosť filtra je možné jednoducho upraviť prostým odstrihnutím nevyhovujúcej časti, čím sa dosiahne požadovaný tvar a veľkosť.Nasleduje proces vloženia tukového filtra do digestora, ktorý je tiež dôležitou súčasťou celkového procesu. Aby sa dosiahol optimálny výsledok, je kľúčové sledovať pokyny výrobcu týkajúce sa správnej inštalácie filtra. Tieto pokyny sú spravidla uvedené v priloženom návode na obsluhu a mali by byť dodržané, aby sa zabezpečila efektívna funkčnosť filtra.

Napriek efektívnemu vkladaniu a výbornej inštalácii filtra, je dôležité pripomenúť, že údržba filtra je rovnako dôležitá pre jeho dlhodobú a účinnú funkčnosť. Ako súčasť tejto údržby je nevyhnutné vymieňať filter pravidelne, vždy pri zaznamenaní nadmerného nahromadenia tuku na povrchu filtra. Toto nahromadenie sa prejavuje zmenou farby filtra, konkrétne zožltnutím pôvodne bielej farby filtra. Takéto zmeny signalizujú potrebu výmeny filtra, aby sa zachovala jeho optimálna filtrácia.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Objednávací kód D 200
Starý kód OS 200 / OS200
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks