D200 - Tukový filter do odsávača pár (digestora) univerzálny

Kód D 200

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našim tukovým filtrom D200 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,29 €

=
3,29 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Predstavujeme vám D200 - Tukový filter do odsávača pár, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre udržanie čistoty a sviežosti vo vašej kuchyni. S týmto univerzálnym filtrom sa nemusíte obávať nepríjemných zápachov mastnoty a môžete si plne vychutnať čas strávený v kuchyni s rodinou.D200 je vhodný pre všetky značky digestorov, čo z neho robí všestranný a pružný pomocník v boji proti mastnote a zápachom. Tento filter efektívne zachytáva tukové častice, ktoré sú vypúšťané počas varenia a fritovania, čím zabraňuje ich šíreniu do kuchynského priestoru.

Jeho špeciálna povrchová štruktúra je navrhnutá tak, aby maximálne pohlcuvala mastnotu. Vďaka tomu filter D200 efektívne zabraňuje usadzovaniu tuku na stenách a iných povrchoch kuchyne, čím udržiava čistotu a hygienu.


Jeho špeciálna povrchová štruktúra je navrhnutá tak, aby maximálne pohlcuvala mastnotu. Vďaka tomu filter D200 efektívne zabraňuje usadzovaniu tuku na stenách a iných povrchoch kuchyne, čím udržiava čistotu a hygienu.

S šírkou 470 mm, dĺžkou 560 mm a výškou len 0,10 mm, tento filter možno ľahko upraviť na potrebnú veľkosť pre váš digestor. Prispôsobenie veľkosti filtra je jednoduché – stačí odstrihnúť nevyhovujúcu časť.

Technické parametre :

Rozmery filtra sú prispôsobiteľné, čo umožňuje jeho použitie v rôznych typoch odsávačov pár


Šírka filtra: 470 mm,
Dĺžka filtra: 560 mm
Výška filtra: 0,10 mm

Tento filter možno ľahko upraviť na potrebnú veľkosť pre váš digestor. Prispôsobenie veľkosti filtra je jednoduché – stačí odstrihnúť nevyhovujúcu časť.

Návod na použitie :

Inštalácia tohto filtra je rovnako jednoduchá. Po odstrihnutí na požadovanú veľkosť sa filter jednoducho vloží do digestora. Dôležité je dbať na to, aby bol filter správne umiestnený, čo zabezpečí jeho efektívne fungovanie.Nezabúdajte na pravidelnú údržbu a výmenu filtra, aby ste si udržali kuchyňu vždy čistú a bez zápachu. Odporúča sa vymeniť filter, keď sa na jeho povrchu začnú objavovať viditeľné známky nahromadenia tuku.

Náš filter D200 je viac než len obyčajný tukový filter, je to záruka čistej a sviežej kuchyne. Investujte do svojho zdravia a pohodlia s naším D200 filtrom a vychutnajte si čistotu a sviežosť vo vašom kuchynskom priestore. Urobte krok k lepšej kvalite života už dnes s naším D200 filtrom!

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód D 200
Starý kód OS 200 / OS200
Materiál Špeciálny filtračný papier
Počet v balení 1 ks