ROB 40 - NAVLEK NA MOP ROBOROCK S7 - Akfilter.sk

Kód ROB 40

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S naším návlekom ROB 40 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

3 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,60 €

=
3,60 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

V dnešnej dobe, keď sa robotické vysávače stávajú neodmysliteľnou súčasťou našich domovov, je kľúčové mať príslušenstvo, ktoré zaručuje ich najlepší výkon. Náhradný návlek na mop Rob 40 je špeciálne navrhnutý pre populárne modely Roborock S7, vrátane jeho variantov, a je nevyhnutným doplnkom pre každého, kto chce dosiahnuť dokonalú čistotu svojich podláh.

Prémiový materiál pre efektívne čistenie

Návlek Rob 40 je vyrobený z kvalitnej kombinácie jemného a hrubého mikrovlákna. Tento materiál zabezpečuje, že návlek dokonale priľne k podlahe, čím maximalizuje účinnosť čistenia. Je ideálny pre mokrú prevádzku, čo znamená, že dokonale vyhovuje potrebám robotických vysávačov s funkciami umývania podlahy.

 Kompatibilita návleku Rob 40

 Rob 40 je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi robotických vysávačov:

  • Roborock S7
  • Roborock S7+
  • Roborock S7 Max
  • Roborock S7 MaxV Ultra
  • Roborock S70
  • Roborock S75
  • Roborock T7S
  • Roborock T7S Plus

 

Táto široká kompatibilita umožňuje vlastníkom uvedených modelov využiť plný potenciál návleku Rob 40.

Odporúčaná výmena: Aby ste zaistili, že váš robotický vysávač a mop budú vždy fungovať na najvyššej úrovni, odporúča sa vymieňať navlek každé 2-3 mesiace. Pravidelná výmena zabezpečí, že vaše zariadenie bude neustále efektívne v boji proti nečistotám a zároveň predĺži jeho životnosť.

Dokonalý pomocník pre vašu domácnosť

Náhradný návlek na mop Rob 40 je navrhnutý s ohľadom na potreby moderných domácností. Jeho schopnosť efektívne čistiť a odstraňovať nečistoty z podlahy z neho robí neoceniteľného pomocníka v každej domácnosti. S týmto návlekom môžete dosiahnuť dokonalú čistotu podláh bez veľkej námahy a s minimálnym vplyvom na životné prostredie. Investujte do návleku Rob 40 a užívajte si pohodlie čistého domova s vaším Roborock S7 a jeho variantmi.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 40 - NAVLEK NA MOP ROBOROCK S7 - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Značka Roborock