ROB 16 - SADA pre XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop C1Essential - Akfilter.sk

Kód ROB 16

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou sadou ROB 16 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

 

1 Položka

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
20,40 €

=
20,40 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Sada príslušenstva pre XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop C1 Essential je ideálnym doplnkom pre všetkých vlastníkov tohto robotického vysávača. Táto kompletná sada zahrňuje všetko potrebné pre udržanie vášho robotického vysávača v perfektnom stave a zabezpečenie jeho maximálnej efektivity.

Sada obsahuje dva HEPA filtre, ktoré sú nevyhnutné pre zachytávanie mikročastíc prachu a alergénov. Tieto filtre sú kľúčové pre udržiavanie čistého vzduchu vo vašej domácnosti a minimalizujú riziko alergických reakcií.

Okrem toho sada zahŕňa dve bočné kefky, ktoré sú navrhnuté tak, aby efektívne čistili rohy a okraje miestností. Tieto kefky sú ideálne pre dosiahnutie hĺbkového čistenia a zabezpečujú, že žiadna časť podlahy neostane nečistená.

Hlavná kefa je nevyhnutná pre dôkladné čistenie a je navrhnutá tak, aby zabezpečila efektívne odstránenie nečistôt a prachu z rôznych typov podláh.

Na záver, sada obsahuje dve mopovacie textílie, ktoré sú perfektné pre mokré čistenie podláh. Tieto textílie sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zabezpečuje dokonalé odstránenie nečistôt a zanecháva podlahy lesklé a čisté.

Kompatibilita tejto sady je široká, a zahŕňa modely ako Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential, Xiaomi Mi Essential SKV4136GL, Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential MJSTG1 a Xiaomi Mijia Mi G1. Toto umožňuje jednoduchú výmenu a použitie príslušenstva pre rôzne modely robotických vysávačov.

Investícia do tejto sady príslušenstva je kľúčová pre dlhodobé udržanie vášho robotického vysávača v optimálnej kondícii a zabezpečuje, že vaše podlahy budú vždy dokonale čisté. S touto sadou bude vaša domácnosť vždy svieža, čistá a bez alergénov.

Vhodné do

Zoznam všetkých modelov:

Zoznam všetkých spotrebičov, ktoré sú kompatibilné s produktom: ROB 16 - SADA pre XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop C1Essential - Akfilter.sk.

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód ROB 16
Značka Xiaomi