Antibakteriálna vôňa do vysávača MEDOVKA LEKÁRSKA - AV 10

Kód AV 10

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Predstavte si, ako príjemná, prírodná vôňa bylín Medovky Lekárskej preniká do každého kúta Vášho domova. Nepríjemný zápach z vysávača je minulosťou! S našou antibakteriálnou vôňou sa zmení aj atmosféra v miestnostiach.


Bye-bye Bakterie. Každý, kto používa vysávač, vie, ako frustrujúce je, keď z vrecka príde nepríjemný zápach. Ale tu je riešenie - naša antibakteriálna vôňa bylín Medovky Lekárskej! Nielenže odstraňuje zápach, ale aj bojuje proti baktériám, ktoré môžu byť zdrojom smradu.

Môžete mať pochybnosti, či naša vôňa skutočne zvládne vyriešiť váš problém. Ale sme si istí, že vás prekvapí - kvalita, sila a vytrvalosť našej vône sú niečo, čo sa nevidí často. 

Máte radi prírodu? My tiež! Preto sme vytvorili našu antibakteriálnu vôňu bylín tak, aby ste mali kúsok prírody stále pri sebe. Medovka Lekárska je známa svojou sviežou a príjemnou arómou, ktorá vás prenesie priamo do prírody.

Sme si istí, že ste už vyskúšali všeličo, aby ste sa zbavili zápachu z vysávača. A tu je konečne jednoduché riešenie, ktoré vám ušetrí čas aj energiu. Jednoducho pridajte našu vôňu do vrecka vysávača a vaše problémy sú preč!

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!


Antibakteriálna vôňa do vysávača Medovka Lekárska - AV 10 - AKFILTER je vaša cesta k čistejšiemu, sviežemu a zdravšiemu domovu.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa medovky šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • Účinkuje ako prírodný antibakteriálny prostriedok, ktorý bojuje proti mikroorganizmom a plesniam vo vrecku vysávača.
 • Nezakrýva len zápach, ale ho účinne odstraňuje.
 • Vyrobené výhradne z prírodných materiálov, čo zabezpečuje bezpečnosť pre vás a vašu rodinu.
 • Testovaný Statným zdravotníckym ústavom v Prahe.
 • Jednoduché použitie - stačí vysypať granule na podlahu alebo koberec a povysávať.
 • Naše produkty sú ekologické a bezpečné pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 10
Starý kód VN 10 / VN10
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g