Antibakteriálna vôňa ANTITABACO do vysávača - AV 2

Kód AV 2

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"Už ste unavení z nepríjemného zápachu, ktorý sa šíri z vášho vysávača? ANTITABACO je vaša zbraň, ktorá zmení tento problém na vec minulosti. Je to viac ako len vôňa - ide o antibakteriálnu obranu s prírodnou vôňou, takže zatiaľ čo vy vysávate, váš domov sa stáva čistejším a voňavejším."

"Podarilo sa nám vyvinúť produkt, ktorý sa zaoberá jedným z najväčších problémov, s ktorými sa stretávate pri upratovaní. ANTITABACO vôňa nie je len prijemná vôňa, ale aj riešenie problému so smradom z vysávača. Budete sa cítiť ako profesionál domáceho upratovania, pretože vysávač bude voňať tak čisto ako deň, keď ste ho priniesli domov."

"Dokážete si predstaviť vysávanie bez toho, aby vás zavalil odpor, ktorý prichádza z vášho vysávača? So ANTITABACO vôňou sa táto predstava stáva skutočnosťou. Táto antibakteriálna vôňa je navrhnutá tak, aby zničila zápach a zároveň vytvorila príjemné prostredie vo vašom domove."

"Čo keby som vám povedal, že existuje produkt, ktorý môže prevrátiť váš proces vysávania úplne naruby? ANTITABACO vôňa môže zmeniť vaše bežné upratovanie na príjemný zážitok. Je čas zmeniť svoje názory na vysávanie - už to nebude drina, ale relaxačná aktivita."

"Nikdy viac nebudete musieť bojovať s tým smradom, ktorý vysávanie tak často spôsobuje. ANTITABACO vôňa je tu, aby vám pomohla. Je to inovatívna, antibakteriálna a prírodná vôňa, ktorá zmení váš pohľad na vysávanie. Nebudete sa už musieť obávať zápachu, ktorý sa šíri z vrecka vysávača. Vysávanie bude konečne príjemným zážitkom."

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa antitabaca šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Prírodné zloženie - vyrába sa výhradne z prírodných materiálov
  • Antibakteriálna prísada účinne zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní
  • Kompatibilná a vhodná pre vreckové aj bezvreckové vysávače
  • Odstraňuje zápachy - nepríjemné pachy neprekrýva, ale účinne ich odstraňuje

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 2
Starý kód VN 2 / VN2
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g