Antibakteriálna vôňa do vysávača CHERRY - AV 6

Kód AV 6

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Prestaňte tolerovať zápach, ktorú váš vysávač vydáva. Je všeobecne známe, že pri vysávaní môže z vrecka vysávača unikať nepríjemná vôňa. Ako často ste sa cítili nútení zastaviť vysávanie alebo otvoriť okná, aby ste sa tejto pachy zbavili? To už viac nemusí byť vaším problémom, pretože s CHERRY antibakteriálnou vôňou ide vysávanie ruka v ruke s príjemným a sviežim vôňou.


Zmeňte svoju rutinu vysávania na zážitok. Mnohí z nás považujú vysávanie za nudnú a stresujúcu domácu prácu. Ale čo keby sme vám povedali, že to môže byť príjemný zážitok? Naša antibakteriálna vôňa CHERRY vytvára pri vysávaní príjemnú a uvoľňujúcu atmosféru. Predstavte si, ako sa váš dom naplní prírodnou vôňou čerešní.

Neponúkame vám žiadne chemikálie, len prírodné ingrediencie. Možno sa obávate, že naše vône obsahujú škodlivé chemikálie. Na rozdiel od mnohých iných výrobkov na trhu je však naša antibakteriálna vôňa vyrobená z prírodných ingrediencií, takže je úplne bezpečná a ekologická.

Máte pochybnosti? Skúste to bez rizika: Rozumieme, ak máte pochybnosti o kúpe nového produktu. Ale dávame vám možnosť vyskúšať našu antibakteriálnu vôňu CHERRY bez akéhokoľvek rizika. Ak nebudete úplne spokojní, vrátime vám peniaze bez otázok.

Splňte si svoj sen o čistom a voňavom domove. Každý z nás sníva o domove, ktorý je nielen čistý, ale tiež voňavý. S našou antibakteriálnou vôňou CHERRY môže tento sen skutočne ožiť. Predstavte si, ako sa po náročnom dni vrátite do domu, ktorý je nielen čistý, ale aj plný príjemnej a svieže vône čerešní.

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Záver? Antibakteriálna vôňa do vysávača CHERRY - AV 6 - AKFILTER je viac ako len vôňa. Je to inteligentný spôsob, ako udržať vašu domácnosť čistú a voňavú.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa cherry šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Účinne zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní vo vrecku vysávača.
  • Vyrobený výhradne z prírodných materiálov - bezpečný pre vás a vašu rodinu.
  • Praktický a univerzálny - vhodný pre vreckové i bezvreckové vysávače.
  • Nezakrýva zápach, ale účinne ho odstraňuje, čo zlepšuje kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti.
  • Jednoduché použitie - stačí ho vysypať a povysávať.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 6
Starý kód VN 6 / VN6
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g