Antibakteriálna vôňa do vysávača ČIERNE HROZNO - AV 3

Kód AV 3

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

470 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Vôňa, ktorú si zaslúžite, spoznajte príjemnú zmenu v atmosfére vášho domova. Naša antibakteriálna vôňa ČIERNE HROZNO je navrhnutá s ohľadom na vaše potreby - odstránenie nepríjemnej vône z vrecka vysávača a zároveň pridanie sviežosti a prírodného efektu do vášho obydlia. Ako by ste sa cítili, keby ste mohli zažiť vôňu čerstvo vylisovaného čierneho hrozna vlastne po celý deň doma?

Goodbye, problémy s pachom, už sa nemusíte obávať nepríjemnej vône, ktorá sa šíri z vrecka vášho vysávača. S našou antibakteriálnou vôňou ČIERNE HROZNO sa môžete raz a navždy rozlúčiť s týmto nepohodlným problémom. Predstavte si, aká by bola úľava, keby ste mohli vysávať bez toho, aby ste museli znášať nepríjemný zápach.

Ekologické a prírodné - náš sľub, sme hrdí na to, že naše produkty sú ekologické a prírodné. Neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie, ktoré by mohli poškodiť vaše zdravie alebo životné prostredie. Čo by bolo lepšie ako vôňa, ktorá nielenže vonia skvele, ale je aj prírodná a bezpečná?

Rozhodnite sa pre istotu, môžete mať pochybnosti o efektívnosti našej vône. Ale máme pre vás jednoduchú odpoveď - náš produkt je vysoko účinný a efektívny. Skúste ho a uvidíte, že vaše obavy boli nadbytočné. Predstavte si, aký by bol pocit, keby ste mohli s istotou povedať, že váš domov je vždy voňavý a čistý.

Splňte svoje sny o čistote, každý si praje mať čistý a voňavý domov. S našou antibakteriálnou vôňou ČIERNE HROZNO môžete tieto sny dosiahnuť. Ako by sa vám páčilo, keby ste mohli ľahko a rýchlo dosiahnuť čistotu a sviežosť, o ktorej ste vždy snívali?

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Kúpte si vôňu do vysávača AV 3 - AKFILTER s tónom čierneho hrozna a zmeňte váš domov na čistý, voňavý a bezpečný priestor. Tento produkt je krokom vpred v oblasti čistoty a hygieny. Skúste ho a už nikdy sa nevrátite späť.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa čierneho hrozna šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Účinne zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní vo vrecku vysávača, čím vytvára hygienické prostredie.
  • Pohlcuje vlhkosť, čo zabraňuje tvorbe ideálnych podmienok pre rast baktérií a plesní.
  • Obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu z prírodných materiálov.
  • Účinne odstraňuje nepríjemné zápachy, namiesto toho, aby ich len prekrývala.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 5
Starý kód VN 3 / VN3
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g