Antibakteriálna vôňa do vysávača CITRÓNOVÁ TRÁVA - AV 15

Kód AV 15

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Urobte konečne z vysávania príjemnú záležitosť - Predstavte si výnimočné momenty, keď vysávate svoj domov a namiesto odporného zápachu, ktorý sa šíri z vrecka vysávača, sa rozlieha osviežujúca a prírodná vôňa citrónovej trávy. Je to ako keby ste prechádzali po citrusovej plantáži, ktorá vás obklopuje svojou čerstvou a prírodnej vôňou.

Nechajte preč tie chemické osviežovače vzduchu - S našou antibakteriálnou vôňou CITRONOVÁ TRÁVA sa už nemusíte báť škodlivých chemických látok. Naše riešenie je 100% ekologické a prírodné, takže môžete vysávať bez obáv, že by ste mohli ubližovať svojmu zdraviu alebo zdraviu vašich blízkych.

Už žiadne nepríjemné pohľady na návštevu - Poznáte to. Príde neočakávaná návšteva a vy musíte rýchlo vysávať. Ale vysávač smrdí a vy sa hanbite. S našou antibakteriálnou vôňou CITRONOVÁ TRÁVA môžete vysávať kedykoľvek a bez stresu. Vaša návšteva bude ohromená príjemnou vôňou a vy budete môcť s hrdosťou povedať, že to je vďaka vám a vašej starostlivosti o domácnosť.

Vysávajte a zároveň osviežujte vzduch - Kto povedal, že vysávanie musí byť len o odstraňovaní prachu? S našou antibakteriálnou vôňou CITRONOVÁ TRÁVA môžete zároveň aj osviežovať vzduch vo svojom dome. Je to ako dva v jednom - čistota a sviežosť v jednom kroku.

Už žiadne skrývanie za nábytok - Ak ste si niekedy skryli vrecko z vysávača za nábytok alebo do skrine, aby ste zakryli jeho zápach, potom viete, aké to môže byť frustrujúce. S našou antibakteriálnou vôňou CITRONOVÁ TRÁVA sa toto stane minulosťou. Vaše vrecko z vysávača už nebude zdrojom zápachu, ale naopak, bude zdrojom príjemnej vône, ktorú budete chcieť šíriť po celom dome.

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

"Prečo by ste si mali vybrať našu antibakteriálnu vôňu do vysávača? Lebo je pre vás viac než len vôňa - je to záruka čistoty, sviežosti a bezpečnosti vo vašom dome. Objednajte si ju už dnes a užite si vysávanie ako nikdy predtým."

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa citrónovej trávy šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • Eliminuje nežiaduce pachy - naše granule účinne odstraňujú nepríjemné pachy z vášho domova.
 • Poskytuje antibakteriálnu ochranu - naša vôňa do vysávača poskytuje pridanú obranu proti mikroorganizmom a plesniam.
 • Prírodný a bezpečný produkt - vyrobený z prírodných materiálov, bez pridania škodlivých látok.
 • Jednoduché na použitie - stačí vysypať obsah vrecka na podlahu alebo koberec a povysávať.
 • Prijateľný a príjemný vôňa - náš produkt osvieži váš vzduch príjemnou a sviežou vôňou citrónovej trávy.
 • Nakúpte si teraz antibakteriálnu vôňu do vysávača CITRÓNOVÁ TRÁVA a zažite skutočnú čistotu a sviežosť vo vašom domove!

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 15
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g