Antibakteriálna vôňa do vysávača FRESH - AV 5

Kód AV 5

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Už ste mali niekedy pocit, že ani po dôkladnom vysávaní vaša domácnosť ňevoňia tak sviežo, ako by ste chceli? S našou antibakteriálnou vôňou FRESH pre vysávač už nebudete musieť obetovať ani sekundu svojho času na zbytočné starosti. Vaša domácnosť bude priam pulzovať sviežosťou a čistotou.

Každý z nás pozná ten nepríjemný pocit, keď sa nám po vysávaní vytrie zo vrecka vysávača nepohodlný zápach. Ale čo ak by ste mohli tento problém vyriešiť jedným jediným výrobkom? S antibakteriálnou vôňou FRESH zmizne tento problém ako pára nad hrncom!

Už ste mali pripustiť, že vaša domácnosť môže voňať príjemne aj po vysávaní? S FRESH vôňou pre vysávač zmeníte svoj pohľad na upratovanie. Tento výrobok je pre tých, ktorí chcú mať polepšený a radostný zážitok z upratovania.

Neviete si predstaviť, ako by vôňa vysávača mohla ovplyvniť vašu náladu a celkový pocit z domova? Skúste našu antibakteriálnu vôňu FRESH a zažijete radikálnu zmenu. Vaša domácnosť bude voňať tak príjemne, že sa budete tešiť na každé ďalšie vysávanie.

A nakoniec, predstavte si, že by ste nemuseli už nikdy čeliť pochybnostiam a frustrácii z nepríjemného zápachu vo vrecku vysávača. S našou antibakteriálnou, môžete sa konečne opäť sústrediť na dôležitejšie veci v živote. Príďte a objavte túto revolučnú zmenu, ktorá zmení váš pohľad na upratovanie navždy.

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Presvedčte sa o kvalite našej antibakteriálnej vône do vysávača FRESH - AV 5 - AKFILTER a dajte svojmu domovu vôňu, ktorá je nielen príjemná, ale aj zdravá.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa freshu šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Unikátne zloženie s prírodnou antibakteriálnou prísadou
  • Bojuje proti mikroorganizmom a plesniam vo vrecku vysávača
  • Vyrábané výhradne z prírodných materiálov
  • Vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach
  • Jednoduché použitie, vhodné pre vreckové aj bezvreckové vysávače.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 5
Starý kód VN 5 / VN5
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g