Antibakteriálna vôňa do vysávača KOKOS - AV 13

Kód AV 13

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašom domove pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašom domove pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"Už ste toho mali dosť, že každýkrát, keď zapnete vysávač, cítite nepríjemný zápach, ktorý sa následne rozšíri po celom dome? Existuje riešenie pre váš problém - naša antibakteriálna vôňa KOKOS. Nejde len o obyčajné osviežovače vzduchu. Ide o revolučný výrobok, ktorý vysávač a celé okolie prevonia prírodnou a ekologickou vôňou. Predstavte si, ako sa po celom dome šíri príjemná tropická vôňa kokosu. To je pocit, ktorý vám ponúkame."

"Ako sa cítite, keď vstúpite do domu, ktorý vonia čisto a sviežo? Pocit pokoja a relaxácie? Alebo je to pre vás len sen? S našou antibakteriálnou vôňou KOKOS sa tento sen stane skutočnosťou. Už žiadne škaredé chvíle plné nepríjemných pachov po vysávaní. Naše vône sú navrhnuté tak, aby vytvorili príjemné prostredie, kde sa budete cítiť skutočne doma."

"Často nám zákazníci hovoria, že si myslia, že nepríjemný pach z vysávača je niečo, s čím musia žiť. Ale my vám hovoríme, že to tak nemusí byť. Je čas zmeniť túto predstavu. Naša antibakteriálna vôňa KOKOS je tu, aby vám ukázala, že existuje lepší spôsob, ako sa vyrovnať s týmto problémom."

"Možno máte pochybnosti. Možno si myslíte, že nič nedokáže zvládnuť ten nepríjemný pach z vysávača. Ale my vám sľubujeme, že naša vôňa KOKOS je iná. Je navrhnutá a vyrobená na základe rokov výskumu a testovania, aby bola nielen účinná, ale aj príjemná pre vás a vaše okolie."

"Prečo si nezaslúžiť, aby vám domácnosť voňala tak, ako si to predstavujete? Naša vôňa KOKOS je tu, aby vám pomohla dosiahnuť tento cieľ. Už žiadne obavy z vysávania. Pripravte sa na to, že sa budete tešiť na každé vysávanie, ktoré bude nasledovať príjemnou vôňou kokosu. Uzrite a pocítite rozdiel ešte dnes."

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Urobte svoj upratovací rituál zábavnejším a príjemnejším s našou antibakteriálnou vôňou do vysávača KOKOS-S-S od AKFILTER!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa kokosu šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • Obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní vo vrecku vysávača.
 • Uvoľňuje sviežu kokosovú vôňu, ktorá prenikne každým kútom vášho domova.
 • Neprekrýva zápach, ale účinne ho odstraňuje.
 • Vyrobená výhradne z prírodných materiálov, je bezpečná pre vaše zdravie aj zdravie vášho domáceho maznáčika.
 • Jednoduché použitie - stačí vysypať na podlahu alebo koberec a povysávať.+
 • Naše produkty sú ekologické a bezpečné pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 13
Starý kód VN 13 / VN13
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g