Antibakteriálna vôňa do vysávača MANDARINKA & SANTALOVÉ DREVO - AV 17

Kód AV 17

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

 Už ste sa niekedy cítili nepríjemne, keď ste naplnili miestnosť smradom z vrecka vysávača? Vieme, aké to je. Je to frustrujúce - a je to problém, ktorý nikto nemal riešiť do tejto chvíle. Ale s našou antibakteriálnou vôňou MANDARINKA so SANTALOVÝM DREVOM, tento problém už nepredstavuje.

Predstavte si, ako otvoríte dvere do svojho domova a namiesto toho, aby vás privítal nepríjemný zápach, budete obklopení sviežou, prírodnou vôňou mandarínky a santalového dreva. Toto nie je len vôňa. Je to pocit čistoty, sviežosti a pokoja, ktorý sa nedá opísať slovami.

Môžete mať pochybnosti. Ako môže niečo tak jednoduché ako vôňa pre vysávač zmeniť celkovú atmosféru vášho domova? Ale to je práve kúzlo našej antibakteriálnej vône. Je navrhnutá tak, aby bola silná, ale nevtieravá. Ako by ste si mohli neželať dom, ktorý je tak čistý, že vôňa to dokáže potvrdiť?

Vieme, že ste možno skeptickí. Ako môže niečo tak malé a nenápadné ako vôňa pre vysávač mať tak veľký vplyv? Ale nechajte nás vás uistiť - toto je viac ako len vôňa. Je to zážitok. Je to zmena kvality vášho života. A predovšetkým, je to riešenie problému, ktoré sme všetci potrebovali.

S našou antibakteriálnou vôňou MANDARINKA so SANTALOVÝM DREVOM sa nemusíte obávať nepríjemných pachov z vysávača. Je to ako malý kúsok raja vo vašom domove. A najlepšie na tom je, že je to ekologické a prírodné. Takže môžete byť v pokoji, vediac, že robíte niečo dobré pre seba, pre svoj domov a pre životné prostredie.

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa MANDARINKY so SANTALOVÝM DREVOM šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Zabraňuje rastu a rozmnožovaniu mikroorganizmov a plesní vo vrecku vysávača.
  • Výrobok je vyrábaný výhradne z prírodných materiálov.
  • Táto vôňa neprekrýva, ale skutočne eliminuje zápach vo vysávači.
  • Stačí vysypať jedno vrecko s vôňou na podlahu alebo koberec a povysávať.
  • Produkt je testovaný zdravotným ústavom v Prahe, takže si môžete byť istí jeho kvalitou a bezpečnosťou. 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 17
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g