Antibakteriálna vôňa do vysávača MANGO - AV 9

Kód AV 9

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Už ste sa niekedy nahli nad zapnutým vysávačom, len aby ste cítili smrad, ktorý sa z neho šíri? Je to frustrujúce a nepríjemné, obzvlášť keď sa snažíte udržať svoj domov čistý a voňavý. Ale čo keby sme vám povedali, že existuje riešenie? Antibakteriálna vôňa MANGO je navrhnutá tak, aby vám pomohla zbaviť sa tohto problému raz a navždy.

Predstavte si, ako otvárate vysávač a z vrecka vysávača namiesto nepríjemného zápachu cítite príjemnú a sviežu vôňu manga. Táto vôňa nie je len príjemná pre nos, ale je tiež úplne ekologická a prírodná, takže môžete byť na sebe hrdí, že robíte pre svoje zdravie a životné prostredie to najlepšie.

Mnoho ľudí má pochybnosti o efektívnosti takýchto produktov. "Čo ak to nefunguje? Čo ak to len pridá ďalšiu vôňu k zápachu?" Môžeme vás ubezpečiť, že naša antibakteriálna vôňa MANGO je navrhnutá tak, aby neutralizovala zápach, a nie ho maskovala. Výsledkom je čistá, svieža vôňa, bez stopy nepríjemného zápachu.

Už vás nebude trápiť pocit neistoty, keď prídu návštevy. Už nebudete musieť skrývať vysávač v skrini alebo ho rýchlo vyhadzovať vrecko pred tým, ako dorazia hostia. Antibakteriálna vôňa MANGO vám dá istotu, že váš dom bude vždy voňať sviežo a príjemne.

A predstavte si, aký by to bol úžasný pocit, keby ste po náročnom dni práce vošli do domu, ktorý vôňa prírodnou a sviežou vôňou manga. Táto malá zmena môže urobiť obrovský rozdiel v tom, ako sa cítite vo svojom domove a ako vás vnímajú ostatní. Zaslúžite si domov, ktorý je nielen čistý, ale aj voňavý. Antibakteriálna vôňa MANGO môže byť kľúčom k tomuto cieľu.

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!


Nepočkajte a vylepšite svoj proces vysávania na novú, exotickú úroveň s Antibakteriálnou vôňou do vysávača MANGO - AV 9 - AKFILTER!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa manga šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • Obohatí váš domov o exotickú vôňu manga pri každom vysávaní.
 • Zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní vo vrecku vysávača.
 • Účinne odstraňuje a neprekrýva zápach.
 • Je vyrobená z prírodných materiálov, ktoré pohlcujú vlhkosť.
 • Je jednoduchá na použitie a vhodná pre všetky typy vysávačov.
 • Naše produkty sú ekologické a bezpečné pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 9
Starý kód VN 9 / VN9
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g