Antibakteriálna vôňa do vysávača MEDOVÝ PERNÍK - AV 18

Kód AV 18

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"Už ste niekedy pocítili nepríjemný zápach, keď ste vysávali svoj domov? Ako keby sa všetka tá nečistota a prach, ktoré ste sa snažili odstrániť, vrátila späť vo forme smradu. Konečne je tu riešenie v podobe našej unikátnej antibakteriálnej vône Medový Perník, ktorá Váš vysávač a celý domov prevonia prírodnou a ekologickou vôňou."

"Predstavte si, ako sa otvoria dvere Vášho domova a namiesto smradu z vysávača, Vás privíta príjemná, útulná vôňa medového perníka. Táto vôňa Vám zaručene vytvorí pocit pohody a čistoty vo Vašom domove a vyženie všetky obavy z vysávania."

"Možno ste sa už pokúšali o rôzne spôsoby, ako zbaviť vysávač nepríjemného zápachu. Prášky, spreje, ale nič nezabralo. Naša antibakteriálna vôňa Medový Perník je však výsledkom dlhoročného výskumu a testovania a je určená špeciálne pre vysávače. Je to jednoduché, rýchle a najmä účinné riešenie."

"Možno máte pochybnosti. Čo ak to nefunguje? Čo ak bude vôňa príliš silná? Dovoľte nám Vás uistiť, že naša antibakteriálna vôňa Medový Perník bola testovaná na rôznych modeloch vysávačov a výsledky boli vždy rovnaké - úplné odstránenie zápachu a príjemná, svieža vôňa."

 "Súťaž je silná a možno si myslíte, že toto je len ďalší marketingový trik. Ale skúste si predstaviť, ako vysávate celý domov bez toho, aby ste museli znášať nepríjemný zápach. Preč s frustráciou a pochybnosťami! Naša antibakteriálna vôňa Medový Perník Vám to umožní. Dajte nám príležitosť a uvidíte, že sme iní ako ostatní."

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!


Presvedčte sa o kvalite našej antibakteriálnej vône do vysávača MEDOVÝ PERNÍK  - AV 18- AKFILTER a dajte svojmu domovu vôňu, ktorá je nielen príjemná, ale aj zdravá.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa freshu šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Unikátne zloženie s prírodnou antibakteriálnou prísadou
  • Bojuje proti mikroorganizmom a plesniam vo vrecku vysávača
  • Vyrábané výhradne z prírodných materiálov
  • Vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach
  • Jednoduché použitie, vhodné pre vreckové aj bezvreckové vysávače.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 18
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g