Antibakteriálna vôňa do vysávača MIX VÔNÍ - AV M2

Kód AV M2

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Sme si vedomí, že s vysávaním sa často spája nepríjemný zápach, ktorý sa môže šíriť celým vašim domovom. Naša antibakteriálna vôňa MIX je dokonalým riešením tohto problému. Neviete si predstaviť úľavu, ktorú budete cítiť, keď si konečne uvedomíte, že môžete vysávať bez toho, aby ste museli znášať nepríjemný zápach. Výber medzi LEVANDUĽOU, MANGOM a HORSKOU LÚKOU vám umožní zvoliť si vôňu, ktorá vás najviac osloví.

Kto by nechcel, aby jeho domov voňal sviežo po levandule, mango alebo horskej lúke? Je to ako prechádzka cez záhradu alebo poľnú cestu priamo vo vašom obývacom izbe. Vyskúšajte jeden z našich prírodných vôní a prepustite sa do sveta relaxácie a pohody.

Naše vône nie sú len príjemné pre nos, ale aj pre vaše zdravie. Obsahujú antibakteriálne zložky, ktoré pomáhajú znižovať množstvo baktérií v prevedení vysávača a tým aj v celom vašom dome.

Už nemusíte mať pocit, že neviete, ako sa zbaviť toho nepríjemného zápachu z vysávača. Už nemusíte mať obavy z toho, že vaši hostia môžu cítiť zápach, keď prídu na návštevu. S našou antibakteriálnou vôňou MIX sa všetky tieto obavy stanú minulosťou.

Naši zákazníci sú nadšení z toho, ako sa ich domovy premenili na miesta plné príjemných vôní. Mnohí z nich nás už považujú za nevyhnutnú súčasť svojho upratovacieho režimu. Pridajte sa k nim a zažite tú istú radosť, keď sa vaša domácnosť stane voňavou oázou.

 Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahu a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača. 

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • Unikátne zloženie s prírodnou antibakteriálnou prísadou.
 • Granulované vône z prírodných materiálov.
 • Intenzívna a trvalá vôňa.
 • 100% prírodná parfumovaná minerálna hornina.
 • Vhodné pre všetky typy vysávačov.
 • Účinné odstránenie pachov.
 • Testované a overené pre vašu bezpečnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV M2
Starý kód VN M2 / VNM2
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Vôna LEVANDUĽA, HORSKOÁ LÚKA a MANGO
Počet v balení 3 x 20g