Antibakteriálna vôňa do vysávača MIX VÔNÍ - AV M3

Kód AV M3

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"Už ste niekedy vysávali svoj domov a cítili ste nepríjemný zápach, ktorý sa šíril z vášho vysávača? Je to frustrujúce, však? Presne takéto malé veci nám robia život komplikovanejším, ako by mal byť. Naša antibakteriálna vôňa MIX vám pomôže tento problém raz a navždy vyriešiť."

"Predstavte si, že vysávate svoj domov a všade okolo vás je čerstvý a príjemný zápach. Predstavte si, že vôňa jabĺk, čerešní alebo freshu preniká do každého kúta vášho domova. Ide o vás akú variantu vôní si práve zvolíte. Práve takú atmosféru vám poskytne naša antibakteriálna vôňa MIX."

"Možno si myslíte, že vôňa z vysávača je niečo, s čím sa jednoducho musíte zmieriť. Ale my veríme, že každý z nás si zaslúži mať domov, kde je všetko tak, ako má byť. Preto sme vytvorili našu antibakteriálnu vôňu MIX, ktorá vám pomôže dosiahnuť práve to."

"Znamená pre vás ekológia a príroda niečo? Máme v ponuke niečo, čo je nielen účinné, ale aj šetrné k životnému prostrediu. Naša antibakteriálna vôňa MIX je vyrobená z prírodných zložiek a je úplne bezpečná pre vás i vaše okolie."

"Máte obavy z toho, že naša antibakteriálna vôňa MIX nebude fungovať? Ponúkame vám možnosť vyskúšať ju bez rizika. 


Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Urobte prvý krok k čistejšiemu a voňavejšiemu domovu ešte dnes! Stačí vysypať jedno vrecko s vôňou na podlahu alebo koberec a povysávať. Užite si svieže a čisté prostredie svojho domova bez obáv z mikroorganizmov alebo plesní. Objednajte si teraz!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

 • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

 • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

 • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

 • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

 • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahu a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača. 

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

 • Nezakrýva zápach, ale účinne ho odstraňuje, čo zlepšuje kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti.
 • Vyrobená výhradne z prírodných materiálov, je bezpečná pre vaše zdravie aj zdravie vášho domáceho maznáčika.
 • Účinkuje ako prírodný antibakteriálny prostriedok, ktorý bojuje proti mikroorganizmom a plesniam vo vrecku vysávača.
 • Pohlcuje vlhkosť a udržuje vrecko vysávača v suchu.
 • Nezakrýva len zápach, ale ho účinne odstraňuje.

   Vhodné do

   Parametre produktu

   Zobraziť viac
   Objednávací kód AV M3
   Starý kód VN M3 / VNM3
   Vhodné pre vysávače Univerzálne
   Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
   Počet v balení 3 x 20g
   Vôna Jabĺk, čerešní a freshu