Antibakteriálna vôňa do vysávača OCEÁN - AV 11

Kód AV 11

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

472 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

"Ste unavený z toho, ako smrdí z vrecka vášho vysávača? Naša antibakteriálna vôňa OCEÁN transformuje váš vysávač z prostého nástroja na úžasný zdroj čerstvosti a čistoty. Pripomeňte si príjemnú vôňu oceánu pri každom vysávaní."

"Každý kto niekedy vysával vie, aký je to frustrujúci pocit, keď sa z vrecka vysávača šíri nepríjemný zápach. S našou antibakteriálnou vôňou OCEÁN už tento problém patrí do minulosti."

"Je frustrujúce, keď chcete mať čistý a pekný domov, ale vysávač vám to komplikuje svojím nepríjemným zápachom. Predstavte si, ako by to bolo skvelé, keby vysávač vonal príjemne a sviežo. S našou antibakteriálnou vôňou OCEÁN to môže byť realita."

 "Môžete si myslieť, že neexistuje riešenie na nepríjemný zápach z vrecka vysávača. Ale my vám ponúkame práve to - jednoduché, ekologické a prírodné riešenie, ktoré vám zmení celkový zážitok z vysávania."

"Predstavte si, že váš domov je vždy čistý, svieži a plný príjemných vôní. Môžete sa cítiť ako na krásnej pláži pri oceáne, aj keď je vonku dažď a je potrebné vysávať. S našou antibakteriálnou vôňou OCEÁN vás doma vždy bude čakať príjemná a svieža vôňa, ktorá dodá vašemu domovu ten pravý pocit pohody."

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa oceánu šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Vyrobená výhradne z prírodných materiálov - bezpečná pre vás a vašu rodinu.
  • Nezakrýva zápach, ale účinne ho odstraňuje, čo zlepšuje kvalitu ovzdušia vo vašej domácnosti.
  • Jednoduché použitie - stačí vysypať na podlahu alebo koberec a povysávať.
  • Účinná antibakteriálna prísada zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní.
  • Vhodné pre vreckové i bezvreckové vysávače.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 11
Starý kód VN 11 / VN11
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g