Antibakteriálna vôňa do vysávača SANTALOVÉ DREVO - AV 20

Kód AV 20

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

485 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

"Už ste niekedy zažili ten nepríjemný pocit, keď sa po namáhavom a dlhom upratovaní namiesto čistoty a sviežosti šíri z vrecka vysávača odporný zápach? Ak áno, poznáte ten pocit hlbokého sklamanie. Ale čo keby to nemuselo byť tak? Predstavujeme vám antibakteriálnu vôňu do vysávača SANTALOVÉ DREVO - vaše vysávanie sa zmení na príjemnú a sviežu záležitosť."

"Zdá sa vám, že nezáleží na tom, ako často meníte vrecko vo vysávači, smrad stále zostáva? Či už sa jedná o zápach zo zvieracích chlpov, prachu alebo neidentifikovateľnej špiny, naša antibakteriálna vôňa do vysávača SANTALOVÉ DREVO to zmení. SANTALOVÉ DREVO dodá vašim priestorom sviežosť a eleganciu, akú ste nikdy predtým nezažili."

"Niektorí ľudia majú pochybnosti, či je možné, aby produkt, ktorý sa používa vo vysávači, mohol naozaj vytvárať takú príjemnú vôňu. Ale prečo by to nemohlo byť pravda? SANTALOVÉ DREVO je vyrobené z prírodných surovín a je ekologické - preto je jeho vôňa tak autentická a príjemná."

"Frustrácia, ktorú cítite pri vysávaní, keď z vrecka vysávača uniká nepríjemný zápach, je úplne normálna. Ale nie je potrebné sa ňou zaoberať. S našou antibakteriálnou vôňou do vysávača SANTALOVÉ DREVO sa vysávanie stane relaxačnou a pohodovou aktivitou."

"Možno ste skúšali iné produkty, ktoré sľubovali eliminovať zápach z vysávača, ale bez úspechu. Ale naša antibakteriálna vôňa do vysávača SANTALOVÉ DREVO je iná. SANTALOVÉ DREVO je granulovaná vôňa, ktorá sa postará o to, aby z vrecka vysávača unikala len príjemná a svieža vôňa."

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Naše produkty sú overené a testované renomovaným STATNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM v Prahe. Preto si môžete byť istí, že získavate produkt najvyššej kvality.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa Pomarančového kvetu s vanilkou šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 20
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g