Antibakteriálna vôňa do vysávača ŠKORICA - AV 12

Kód AV 12

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

"Už ste niekedy vysávali a namiesto čerstvej vône ste cítili nepríjemný zápach? Je to frustrujúce, nie? Naša antibakteriálna vôňa ŠKORICA vám pomôže zmeniť tento neprijemný zážitok na príjemný. Predstavte si, ako vaše obľúbené miesto vo vlastnom domove cíti ako svieža, prírodná škorica."

"Máte pochybnosti o chemických výrobkoch, ktoré sú na trhu? Naša antibakteriálna vôňa ŠKORICA je vyrobená z čisto prírodných surovín. Môžete si byť istí, že vás ani vašu rodinu nevystavujete škodlivým chemikáliám. Je to riešenie, ktoré je bezpečné pre vás, vašu rodinu i pre našu planétu."

"Ako často ste už museli meniť vrecko vysávača len preto, že vôňa bola neznesiteľná? S našou antibakteriálnou vôňou ŠKORICA sa vám to už nebude stávať. Táto vôňa nie lenže obmedzuje zápach, ale aj znižuje rast baktérií vo vrecku vysávača."

"Máte obavy, že vaša antibakteriálna vôňa môže byť príliš silná? Nebojte sa. Naša vôňa ŠKORICA je jemná a príjemná. Je to presne ten pravý tón, ktorý vytvára príjemnú atmosféru v domácnosti, bez toho, aby bol prenikavý."

"Snívate o domácnosti, kde každý kútik vonia čisto a príjemne? S našou antibakteriálnou vôňou ŠKORICA môže byť tento sen realitou. Už žiadne starosti o to, či vysávač nechá za sebou nepríjemný zápach. Odteraz bude vysávanie čerstvým a osviežujúcim zážitkom."

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Prečo by ste si mali vybrať našu antibakteriálnu vôňu do vysávača? Lebo je pre vás viac než len vôňa - je to záruka čistoty, sviežosti a bezpečnosti vo vašom dome. Objednajte si ju už dnes a užite si vysávanie ako nikdy predtým.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa škorice šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Účinná antibakteriálna prísada zabraňuje rozmnožovaniu mikroorganizmov a tvorbe plesní.
  • Pohlcuje vlhkosť a udržuje vrecko vysávača v suchu.
  • Vyrábané výhradne z prírodných materiálov, vône sú intenzívne a dlhotrvajúce.
  • Vhodné pre vreckové i bezvreckové vysávače.
  • Jednoduché použitie - stačí vysypať vrecko s vôňou na podlahu a povysávať.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 12
Starý kód VN 12 / VN12
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g