Antibakteriálna vôňa do vysávača VANILKA & POMARANČOVÝ KVET - AV 19

Kód AV19

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

481 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

"Už ste mali dosť toho nepríjemného, hnilobného pachu, ktorý sa šíri z vášho vysávača? Je čas vykročiť na cestu čistoty a sviežosti! Naša antibakteriálna vôňa pomarančového kvetu a s vanilkou premení výkon vášho upratovania na príjemnú aromatickú terapiu."

"Predstavte si, ako otvárate dvere svojej obývačky a miesto toho, aby ste cítili pach starej prachu a nečistôt, sa vám naskytne vôňa pomarančového kvetu. Je to ako kúzlo, nie? Naša inovatívna antibakteriálna vôňa vás prenesie priamo do stredomorských záhrad."

"Máte obavy o vplyv chémie na svoje zdravie alebo zdravie vašich domácich miláčikov? Naša antibakteriálna vôňa je vyrobená z 100% prírodných zložiek, preto môžete byť pokojní. Je čas zmeniť vaše vysávanie na ekologický a zdravý proces!"

"Možno si myslíte, že boj s pachom z vrecka vysávača je nekonečný a nevyhnutelný. Ale my vám ponúkame elegantné a jednoduché riešenie, ktoré okamžite odstráni všetky vaše pochybnosti. Naša antibakteriálna vôňa vám vráti radosť z čistoty a upratovania."

"Čo keby sme vám povedali, že vás už nikdy nebude trápiť nepríjemný pach z vrecka vysávača? To znie ako sen, že? Ale je to realita. S našou antibakteriálnou vôňou pomarančového kvetu s vanilkou sa tento sen stane skutočnosťou. Užite si krásu čistoty bez kompromisov!"

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

Naše produkty sú overené a testované renomovaným STATNÍM ZDRAVOTNÍM ÚSTAVEM v Prahe. Preto si môžete byť istí, že získavate produkt najvyššej kvality.

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa Pomarančového kvetu s vanilkou šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Antibakteriálne zloženie, efektívne zabraňuje množeniu mikroorganizmov a tvorbe plesní vo vrecku vysávača.
  • Prírodné materiály, sú vyrábané výhradne z prírodných materiálov.
  • Vôňa Pomarančového kvetu s vanilkou neprekrýva zápach, ale ho účinne odstraňuje.
  • Jednoduché použitie, stačí vysypať jedno vrecko s vôňou na podlahu alebo koberec a povysávať.
  • Overená kvalita, naše produkty sú ekologické a bezpečné pre vašu domácnosť.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 19
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g