Antibakteriálna vôňa do vysávača VIANOČNÁ- AV 14

Kód AV 14

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

479 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Predstavte si moment, keď zapnete vysávač a namiesto nedobrého pachu z vrecka sa po vašej obývačke začne šíriť príjemná, čistá vianočná vôňa. Naše antibakteriálne vianočné vône sa postarajú o to, aby sa z vysávania stala skutočná potešujúca činnosť.

Ako by bolo, keby ste sa mohli tešiť na vysávanie namiesto toho, aby ste sa cítili frustrovaní a znepokojení pachom, ktorý vrecko vysávača vydáva? Naša vianočná vôňa zmení spôsob, akým vnímate vysávanie, a zmení ho na zážitok, na ktorý sa budete tešiť.

Ako by bolo, keby ste mohli nielen vysávať bez pachu, ale aj vedieť, že vôňa, ktorú používate, je ekologická a prírodná? Naša antibakteriálna vianočná vôňa je vyrobená z prírodných zložiek a je úplne bezpečná pre vás aj vašu rodinu.

Každý z nás to pozná – zapnete vysávač a z vrecka sa začne šíriť nepríjemný zápach. Ale čo keby sme vám povedali, že to už nemusí byť váš problém? Naša antibakteriálna vianočná vôňa zabezpečí, že vysávanie bude odteraz potešujúcim zážitkom.

Ak ste si doteraz mysleli, že vrecká do vysávača musia smrdieť, mýlite sa. Naša antibakteriálna vianočná vôňa je len jednou z mnohých možností. Objavte radostné vône, ktoré vám zmenia pohľad na vysávanie.

Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

"Prečo by ste si mali vybrať našu antibakteriálnu vôňu do vysávača? Lebo je pre vás viac než len vôňa - je to záruka čistoty, sviežosti a bezpečnosti vo vašom dome. Objednajte si ju už dnes a užite si vysávanie ako nikdy predtým."

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vianočná vôňa šíri celým priestorom.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Výhody produktu

  • Ekologická, takže je bezpečná pre vaše zdravie a zdravie vašej rodiny.
  • Nezakrýva len zápach, ale ho účinne odstraňuje.
  • Pohlcuje aj vlhkosť a udržuje vrecko vysávača v suchu.
  • Jednoduché použitie - stačí vysypať na podlahu alebo koberec a povysávať.
  • Praktický a univerzálny - vhodný pre vreckové i bezvreckové vysávače

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV 14
Starý kód VN 14 / VN14
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g