Antibakteriálna vôňa do vysávača ZELENÝ MELÓN - AV 16

Kód AV 16

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

486 položky

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -8% Ušetríte
0,64 €

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Už ste unavení z toho, ako smrdí vrecká vo vašom vysávači? Máme pre vás riešenie - antibakteriálnu vôňu ZELENÝ MELÓN. Nikdy viac nebudete musieť znášať nepríjemné pachy pri upratovaní. Predstavte si radostný pocit čerstvej a prírodnej vône melónu, ktorý sa šíri po celej miestnosti každým pohybom vysávača.

Každý z nás túži po čistej a voňavej domácnosti. Ale ako dosiahnuť, keď nám pri vysávaní vrecká smrdia? ZELENÝ MELÓN nie je len vôňa, je to vaše nové tajné zbrane proti nečistotám a zápachu. Nechajte sa obklopit prírodnou a ekologickou vôňou a vychutnajte si potešenie z čistoty.

Možno máte pochybnosti o tom, či je naše riešenie pre vás to pravé. Možno ste už vyskúšali iné produkty a boli ste sklamaní. Ale ZELENÝ MELÓN je iný - je to antibakteriálna vôňa, ktorá nielenže neutralizuje zápach, ale aj poskytuje sviežu a prírodnú vôňu. Urobte posledný krok k čistej a voňavej domácnosti.

Ak ste frustrovaní z toho, že vaša domácnosť nikdy nevoňa tak, ako by ste si želali, vieme, ako sa cítite. Práve preto sme vytvorili ZELENÝ MELÓN - vôňu, ktorá je tak svieža a prírodná, že ju budete chcieť používať znova a znova. Nehovoriac o tom, že je ekologická!

Možno ste už skúšali všetko a nič nezabralo. Nechajte ZELENÝ MELÓN prevziať kontrolu a uvidíte, ako sa vaša domácnosť mení. Pocity nechuti a frustrácie nahradiť pocitom úľavy a radosti z čistoty. Skúste ZELENÝ MELÓN ešte dnes a urobte prvý krok k lepšej domácnosti.


Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

"Prečo by ste si mali vybrať našu antibakteriálnu vôňu do vysávača? Lebo je pre vás viac než len vôňa - je to záruka čistoty, sviežosti a bezpečnosti vo vašom dome. Objednajte si ju už dnes a užite si vysávanie ako nikdy predtým."

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa zeleného melónu šíri celým priestorom.

Výsledkom je príjemný, svieži a čistý vzduch, ktorý prenikne do každého kúta vášho domova.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód AV16
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g