Novinka

Antibakteriálna vôňa do vysávača ZELENÝ MELÓN - AV 16

Kód AV 16

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Zobraziť viac

Táto antibakteriálna vôňa do vysávača je majstrovským dielom, ktoré objíma prírodné antibakteriálne ingrediencie a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo osviežuje vzduch vo vašej domácnosti pri každom vysávaní.

Získajte množstevnú zľavu

za 2 balení  a viac Zľava -18% Ušetríte
1,44 €

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Už ste unavení z toho, ako smrdí vrecká vo vašom vysávači? Máme pre vás riešenie - antibakteriálnu vôňu ZELENÝ MELÓN. Nikdy viac nebudete musieť znášať nepríjemné pachy pri upratovaní. Predstavte si radostný pocit čerstvej a prírodnej vône melónu, ktorý sa šíri po celej miestnosti každým pohybom vysávača.

Každý z nás túži po čistej a voňavej domácnosti. Ale ako dosiahnuť, keď nám pri vysávaní vrecká smrdia? ZELENÝ MELÓN nie je len vôňa, je to vaše nové tajné zbrane proti nečistotám a zápachu. Nechajte sa obklopit prírodnou a ekologickou vôňou a vychutnajte si potešenie z čistoty.

Možno máte pochybnosti o tom, či je naše riešenie pre vás to pravé. Možno ste už vyskúšali iné produkty a boli ste sklamaní. Ale ZELENÝ MELÓN je iný - je to antibakteriálna vôňa, ktorá nielenže neutralizuje zápach, ale aj poskytuje sviežu a prírodnú vôňu. Urobte posledný krok k čistej a voňavej domácnosti.

Ak ste frustrovaní z toho, že vaša domácnosť nikdy nevoňa tak, ako by ste si želali, vieme, ako sa cítite. Práve preto sme vytvorili ZELENÝ MELÓN - vôňu, ktorá je tak svieža a prírodná, že ju budete chcieť používať znova a znova. Nehovoriac o tom, že je ekologická!

Možno ste už skúšali všetko a nič nezabralo. Nechajte ZELENÝ MELÓN prevziať kontrolu a uvidíte, ako sa vaša domácnosť mení. Pocity nechuti a frustrácie nahradiť pocitom úľavy a radosti z čistoty. Skúste ZELENÝ MELÓN ešte dnes a urobte prvý krok k lepšej domácnosti.


Neskrývajte pachy, odstráňte ich s AK FILTER vôňou!

"Prečo by ste si mali vybrať našu antibakteriálnu vôňu do vysávača? Lebo je pre vás viac než len vôňa - je to záruka čistoty, sviežosti a bezpečnosti vo vašom dome. Objednajte si ju už dnes a užite si vysávanie ako nikdy predtým."

Technické parametre vône, vrecka (sáčku) do vysávača:

  • Rozmery vrecka: 85 x 110 mm

  • Jej unikátne zloženie obsahuje prírodnú antibakteriálnu prísadu, ktorá efektívne zabraňuje rozmnožovaniu škodlivých mikroorganizmov. To znamená nielen čistejší vzduch, ale aj dlhšiu životnosť vášho vysávača.

  • Naše granulované vône sa vyrábajú výhradne z prírodných materiálov, preto nemusíte mať obavy o prítomnosť škodlivých chemikálií. Produkt je vhodný pre vreckové aj bezvreckové vysávače, takže je perfektne kompatibilný s akoukoľvek domácnosťou.

  • Ďalšou skvelou vlastnosťou je, že naša vôňa neprekrýva, ale účinne odstraňuje zápach. Pri zohriatí vysávača sa granule aktivujú a dochádza k uvoľneniu vône, čo zanecháva váš domov s príjemnou a trvalou vôňou.

  • "Antibakteriálna hornina je ako prírodný obranca, ktorý nenechá potenciálne škodlivé mikroorganizmy rozšíriť sa vo vnútri vášho vysávača." 

Návod na použitie:

Použitie antibakteriálnej vône do vysávača je jednoduché a rýchle. Stačí otvoriť jedno balenie o hmotnosti 20g, obsah vysypať na podlahu. Potom obsah rovnomerne rozptýlite na podlahe alebo koberci a následne prejdite vysávačom - povysávajte, alebo ho môžete bez obáv vysypať priamo do náhradného vrecka vysávača.. A hneď po tom budete cítiť, ako sa vôňa zeleného melónu šíri celým priestorom.

Výsledkom je príjemný, svieži a čistý vzduch, ktorý prenikne do každého kúta vášho domova.

Budeme sa tešiť, keď nám dáte vedieť, aké máte s tým skúsenosti. Sme tu pre vás, ak budete potrebovať ďalšiu pomoc.

Vhodné do vysaváčov

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Objednávací kód AV16
Vhodné pre vysávače Univerzálne
Materiál Prírodná antibakteriálna hornina
Počet v balení 3 x 20g