OSVIEŽOVAČ VZDUCHU - tyčinkový difuzér - JABLKO ŠKORICA

Kód V 64

Prírodný tyčinkový difuzér - JABLKO ŠKORICA Sweet Home je tu, aby váš priestor zmenil na miesto, kde budete chcieť pracovať, relaxovať a cítiť sa dobre.

Zobraziť viac

Prírodný tyčinkový difuzér - JABLKO ŠKORICA Sweet Home je tu, aby váš priestor zmenil na miesto, kde budete chcieť pracovať, relaxovať a cítiť sa dobre. Prebudí vaše zmysly a zmení atmosféru v každom priestore! V64-osviežovač vzduchu hlása návrat prírody do vašej domácnosti či kancelárie

497 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Predstavte si, že sa prechádzate po tichých, pokojných lesíkoch jesenne. Práve ste narazili na strom, ktorý sa oplýva tými najzrelejšími jablkami, ktoré ste kedy videli. Priblížite sa k stromu a odtrhnete jedno. Vôňa, ktorá sa následne uvoľní, je tak silná a príjemná, že sa cítite ako v raji. Ale to nie je všetko - pri bližšom pohľade na strom zbadáte, že nie je obyčajný. Je totiž pokrytý škoricou. Predstavte si teraz túto nádhernú vôňu jablka a škorice vo vašej obývačke, kancelárii alebo kúpeľni.

Inteligentný dizajn nášho Sweet Home osviežovača vzduchu dokáže presne to. Predstavujeme vám tyčinkový difuzér s vôňou JABLKO ŠKORICA.

Sweet Home osviežovač vzduchu je produkt, ktorý sa používa na rozvoňanie a osvieženie vzduchu vo vašom domove. Tento osviežovač pôsobí na princípe difúzie, kde atómy alebo molekuly prenikajú z oblasti vyššej koncentrácie do oblasti nižšej koncentrácie. To znamená, že sa vôňa postupne a rovnomerne šíri po celej miestnosti, čím vytvára útulnú a príjemnú atmosféru.

Kúpte si náš Sweet Home osviežovač vzduchu dnes a vychutnajte si atmosféru, akú ste ešte nikdy nezažili!

Návod na použitie:

Ukážeme vám, že používanie vône je zábavný a jednoduchý proces, ktorý môže byť prispôsobený individuálnym preferenciám. Použitie vône je prezentované nielen ako spôsob, ako osviežiť miestnosť, ale aj ako spôsob, ako vyjadriť seba samého a užiť si potešenie z experimentovania s rôznymi vôňami a ich intenzitou.

Prvým krokom je vybrať si fľaštičku vône, ktorú máte v krabici. Predstavte si, že ste archeológ, ktorý práve našiel poklad - vyberáte fľaštičku s takým napätím, akoby ste otvárali sarkofág. Až cítiť ten vzrušujúci moment!

Keď máte tú správnu fľaštičku v ruke, je na čase ju umiestniť na požadované miesto. Ale pozor, nemôže to byť len tak hocikde! Fľaštička si zasluhuje stabilné miesto, kde sa nebude báť pádu. Ako by ste sa cítili, keby ste boli fľaštičkou a neprestajne ste mali strach, že skončíte na zemi? Tak to nechceme, že?

Potom, veko fľaštičky potrebujeme otvoriť. Tak, akoby ste otvárali dvere do zázračnej záhrady plnej vôní. Opatrne, bez náhlej sily!

A teraz, keď máte otvorenú fľaštičku, je na rade vkladanie tyčiniek. Tyčinky majú jednu veľmi dôležitú úlohu - absorbovať vôňu, aby ju následne mohli uvoľňovať do miestnosti. To je taký malý zázrak, ktorý sa deje priamo pred vašimi očami. Uistite sa, že do fľaštičky vložíte toľko tyčiniek, koľko potrebujete - poviete si, ako silnú vôňu chcete.

Pokiaľ ide o vôňu JABLKO ŠKORICA, môžete regulovať jej intenzitu buď množstvom vložených tyčiniek do fľaštičky, alebo ak sa vám zdá, že vôňa je príliš silná, môžete tyčinky občas otočiť. Je to akoby ste tancujúci s vašou vôňou na parkete. A v tom je všetka zábava - pretože kto by nechcel mať absolútnu kontrolu nad svojou vlastnou vôňou? 

Výhody produktu

  • Jablkovo-škoricová vôňa dokáže rozžiariť akúkoľvek miestnosť. Je to tak dobré, že by ste si ju možno chceli zjesť (ale prosím, neskúšajte to).
  • Vďaka jeho difúznemu princípu sa vôňa postupne a rovnomerne šíri po celej miestnosti.
  • Môžete sa spoľahnúť na to, že náš difuzér Sweet Home vydrží vo vašej miestnosti voňať dlho.
  • Náš tyčinkový difuzér je pomerne malý a teda nenáročný na prevádzku, čo znamená, že sa nemusíte obávať vysokých nákladov.
  • Je to viac ako len osviežovač vzduchu. Je to zážitok. Je to kúsok prírody priamo vo vašom domove.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 64
Počet v balení 5 tyčiniek
Hygienický uzáver ANO
Vôna Prírodný osviežovač-difuzér vzduchu s tyčinkami.
Objem 50ml