Prírodná šatníková vôňa - CHERRY - V43

Kód V 43

"Nechajte svoje obavy z nepríjemných pachov za dverami svojho domova.

Zobraziť viac

"Nechajte svoje obavy z nepríjemných pachov za dverami svojho domova. Sweet Home CHERRY zvládne aj tie najodolnejšie zápachy - od potu po zatuchlinu. Vaša domácnosť bude voňať ako rodinná vináreň plná zrelých, sladkých čerešní."

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Predstavte si, že otvárate dvere do svojho šatníka a namiesto tých obvyklých pachov hrubých ponožiek, skrývajúcich sa v rohoch, alebo umierajúcej kvetiny vo vašom vrecku s bielizňou, vás náhle obklopí sladká, svieža vôňa čerešne. Sweet Home CHERRY je tu, aby vám priniesla túto očarujúcu skúsenosť pri každom otvorení šatníka.

Každý, kto kedy zažil zlý zápach vo svojom dome alebo auto, vie, ako môže byť frustrujúce, keď žiadne množstvo čistenia alebo vysávania nezdá sa odstrániť tento nepríjemný zápach. Sweet Home CHERRY je tu, aby sa postarala o tieto problémy. S jej silou pohlcovať nepriaznivé pachy, nebudete musieť obetovať svoje hodnotné čas na neustále čistenie.

Už ste niekedy boli skeptickí voči chemickým vôňam, ktoré tvrdia, že sú "prírodné"? My sme tiež. Preto sme sa zaviazali, že Sweet Home CHERRY bude vyrábaná len z najčistejších prírodných ingrediencií. Pretože si zaslúžite len to najlepšie.

Kto by nechcel svoj domov alebo auto naplniť vôňou, ktorá evokuje obrazy teplých letných dní strávených pri zbieraní čerstvých čerešní? S Sweet Home CHERRY môžete mať túto nostalgickú a súčasne sviežu vôňu u vás doma alebo v aute kedykoľvek chcete.

Mnohí z nás majú obavy z používania vôní do interiéru, pretože sa obávajú, že vôňa bude príliš silná alebo príliš slabá. S Sweet Home CHERRY však môžete byť istí, že dostanete presne to, čo chcete. Naše prírodné šatníkové vône sú navrhnuté tak, aby ste mohli regulovať intenzitu vône podľa svojich preferencií. Ako sa hovorí, vôňa je silou, ktorá prebudzuje spomienky a emócie.

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Produkt je vyrábaný z najkvalitnejších prírodných materiálov, je bezpečný a šetrný k vašemu domovu a zdraviu.
  • Môžete ho použiť v šatníku, auto, byt alebo dokonca v otvorených priestoroch - jednoducho všade tam, kde chcete pridať príjemnú vôňu.
  • Sweet Home HERRY nielen dodáva príjemnú vôňu, ale tiež účinne pohlcuje nežiaduce pachy, čím udržiava vaše prostredie čisté a čerstvé.
  • Naša prírodná šatníková vôňa je vytvorená tak, aby poskytla dlhotrvajúci voňavý zážitok, bez potreby neustáleho dopĺňania.
  • Balenie nie je len funkčné, ale aj esteticky príjemné. Skvelo sa hodí do akejkoľvek miestnosti a je ideálnym darčekom pre blízkych.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 37
Materiál Prírodný produkt
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO