Prírodná šatníková vôňa - KOKOS - V34

Kód V 34

Naša prírodná šatníková vôňa "KOKOS" nie je len obyčajným osviežovačom vzduchu.

Zobraziť viac

Naša prírodná šatníková vôňa "KOKOS" nie je len obyčajným osviežovačom vzduchu. Je to viac - je to cesta k skúsenosti, ktorá premení vašu atmosféru na miesto, kde sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj kde budete túžiť stráviť čo najviac času. Nechajte sa uniesť a zažite s nami tú najpríjemnejšiu emóciu - pocit domova.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zapojte všetky zmysly do radosti z obývania vášho domova s našou prírodnou šatníkovou vôňou - KOKOS Sweet Home. Tento nádherný produkt vám ponúka tropický zážitok priamo vo vašom šatníku, skrini, byte, alebo aute - kdekoľvek potrebujete osviežiť vzduch.

Vám sa nepáči, keď vaše obľúbené oblečenie alebo priestory zapáchajú? Prírodná šatníková vôňa - KOKOS Sweet Home vám prinesie riešenie. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu z prírodných materiálov nielenže pohlcuje nepríjemné pachy, ale aj príjemne osviežuje vzduch vôňou kokosu.

Pripravte sa na zážitok, ktorý je ako prechádzka po slnečnej pláži. Každé otvorenie skrine alebo dverí auta bude sprevádzané prívlastkami ako "Mmmm" alebo "Ahhh". Prírodná šatníková vôňa - KOKOS Sweet Home je vašou zárukou čistoty, sviežosti a útulnosti.

Tento produkt je vyrobený bez použitia nebezpečných látok, takže môžete byť v pokoji, že neohrozujete seba ani svojich blízkych. Vďaka svojmu dizajnu sa hodí do každého interiéru a je jednoduché ho používať.

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Osviežujúca vôňa kokosu, ktorá prenesie vaše zmysly na tropickú pláž.
  • Prirodzené pohlcovanie pachov, pre čistý a svieži vzduch.
  • Bezpečné zloženie bez použitia nebezpečných látok, pre váš pokoj a bezpečnosť.
  • Univerzálna aplikácia - môžete ho použiť v šatníku, skrini, byte, alebo aute.
  • Kompaktný a štýlový dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 34
Materiál Prírodný produkt
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO