Prírodná šatníková vôňa - LOTOSOVÝ KVET - V45

Kód V 45

Tento exkluzívny produkt je skutočnou raritou, ktorej úlohou je obohatiť vaše priestory o jedinečný zážitok čistoty a sviežosti.

Zobraziť viac

Tento exkluzívny produkt je skutočnou raritou, ktorej úlohou je obohatiť vaše priestory o jedinečný zážitok čistoty a sviežosti. Naša prírodná šatníková vôňa "LOTOSOVÝ KVET" nie je len obyčajným osviežovačom vzduchu. Je to viac - je to cesta k skúsenosti, ktorá premení vašu atmosféru na miesto, kde sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj kde budete túžiť stráviť čo najviac času. 

475 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

 "Nechajte sa unášať prúdením lotosových kvetov priamo z vašej šatne! Predstavte si, aké by to bolo, keby vaša šatňa vyzerala ako tajný záhradný raj s kvitnúcimi lotosovými kvetmi. S našou prírodnou šatníkovou vôňou LOTOSOVÝ KVET Sweet Home môžete toto všetko zažiť bez nutnosti cestovať do exotických krajín."

"Túžite po sviežom a príjemnom prostredí vo svojom dome alebo kancelárií, ale neustále sa zápasíte s nepríjemnými pachmi? Skúste našu prírodnú šatníkovú vôňu LOTOSOVÝ KVET Sweet Home. Je to ako práve vyšťavený citrón na horúci letný deň - okamžite osviežuje a dodáva energiu.

"Ako často sa vám stalo, že ste otvorili dvere do skrine a namiesto očakávanej vône čistoty ste sa stretli s plesňou a zápachom? Už viac nie! S našou vôňou LOTOSOVÝ KVET Sweet Home sa tieto nepríjemnosti stanú minulosťou. Vaše skrine budú nielen svieže, ale aj príjemne voňajúce."

"Viete, akú bolesť môže spôsobiť pokus o odstránenie zápachu z auta, ktoré sa stalo svedkom jednej príliš mnohých rýchlych obedov na sedadle spolujazdca? S našou prírodnou vôňou LOTOSOVÝ KVET Sweet Home to už nebude problém. Táto vôňa premení vaše auto na skutočný pohodový raj."

"Máte pochybnosti, či vám prírodná vôňa môže poskytnúť rovnaký výsledok ako chemické osviežovače vzduchu? Nechajte nás vás presvedčiť! Naša prírodná vôňa LOTOSOVÝ KVET Sweet Home nie je len účinná pri odstraňovaní nepríjemných pachov, ale je aj šetrná k životnému prostrediu. Pretože jediné, čo by vo vašom dome malo byť chemické, sú vaše čistiace prostriedky!"

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Produkt je vyrábaný z najkvalitnejších prírodných materiálov, je bezpečný a šetrný k vášmu domovu a zdraviu.
  • Môžete ho použiť v šatníku, auto, byt alebo dokonca v otvorených priestoroch - jednoducho všade tam, kde chcete pridať príjemnú vôňu.
  • Sweet Home LOTOSOVÝ KVET nielen dodáva príjemnú vôňu, ale tiež účinne pohlcuje nežiaduce pachy, čím udržiava vaše prostredie čisté a čerstvé.
  • Naša prírodná šatníková vôňa je vytvorená tak, aby poskytla dlhotrvajúci voňavý zážitok, bez potreby neustáleho dopĺňania.
  • Balenie nie je len funkčné, ale aj esteticky príjemné. Skvelo sa hodí do akejkoľvek miestnosti a je ideálnym darčekom pre blízkych.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 45
Materiál Prírodný produkt
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO