Prírodná šatníková vôňa - MANGO - V33

Kód V 33

Naša prírodná šatníková vôňa "MANGO" nie je len obyčajným osviežovačom vzduchu.

Zobraziť viac

Naša prírodná šatníková vôňa "MANGO" nie je len obyčajným osviežovačom vzduchu. Je to viac - je to cesta k skúsenosti, ktorá premení vašu atmosféru na miesto, kde sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj kde budete túžiť stráviť čo najviac času. Nechajte sa uniesť a zažite s nami tú najpríjemnejšiu emóciu - pocit domova.

7 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Prírodná šatníková vôňa - MANGO Sweet Home - je viac ako len obyčajný osviežovač vzduchu. Táto smrteľne lahodná vôňa sa pomaly a jemne šíri do každého kúta vášho šatníka, skrine, bytu alebo auta a vytvára úplne nový svet vôní, ktorý vás bude denne rozveseľovať.

MANGO Sweet Home je ako exotická dovolenka na tanečnej párty v raji. Predstavte si, že otvárate dvere do svojej šatníkovej skrine a namiesto zápachu minulotýždňových ponožiek vás ovplyvni sladká, šťavnatá vôňa mangov, tak intenzívna, že by ste ju skoro mohli ochutnať.

Vyrobili sme ju z prírodných materiálov, bez jediného náznaku nebezpečných látok, takže je 100% bezpečná pre vás i pre vaše deti. Táto vôňa do šatníkov nielenže osviežuje váš domov, ale tiež pohlcuje pachy, aby ste mohli zažiť pravú sviežosť vo svojom obľúbenom priestore.

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Úžasná vôňa: Exotická, sladká a šťavnatá. Je to ako mať malý kúsok tropického raja priamo u vás doma.
  • Prírodné zloženie: Žiadne nebezpečné látky, žiadne toxické zložky - iba prirodzená voňavá radosť.
  • Univerzálna: Perfektná do šatníka, do auta, do domu, na terasu. Kdekoľvek chcete pridať trochu voňavej magie.
  • Pohlcuje pachy: MANGO Sweet Home nielenže pridáva voňavý dotyk, ale aj neutralizuje nežiaduce pachy.
  • Výdrž: Táto vôňa vydrží a vydrží, príjemne prekvapí aj tých najnáročnejších nosov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 33
Materiál Prírodný produkt
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO