Prírodná šatníková vôňa - MUŽ - V41

Kód V 41

Táto výnimočná esencia bola precízne vytvorená tak, aby odrážala tvoju jedinečnosť a neopakovateľný charakter.

Zobraziť viac

Táto výnimočná esencia bola precízne vytvorená tak, aby odrážala tvoju jedinečnosť a neopakovateľný charakter. Oceň svoju individualitu s touto parfémovou kompozíciou, ktorá je rovnako autentická a unikátna ako ty. Prírodná esencia "Sweet Home MUŽ" sa odkláňa od tradičných osviežovačov vzduchu. Ponúka ti nevšedný zážitok, ktorý tvoje prostredie transformuje na miesto plné pohody a komfortu

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Sweet Home MUŽ vôňa je tvoja jedinečná cesta k luxusu. Táto výnimočná esencia bola starostlivo navrhnutá, aby odzrkadľovala tvoju jedinečnosť a výnimočnosť. Oslav svoju individualitu s touto vôňou, ktorá je rovnako jedinečná ako ty.

Súčasťou nášho záväzku k prírode a zdraviu je výroba vôní z čistých, bezpečných a prírodných materiálov. Tento produkt je šetrný k tvojej pokožke aj k životnému prostrediu!

S našou vôňou pre mužov Sweet Home môžeš osviežiť akékoľvek prostredie, od šatníkov a skríň, cez byty a autá, až po kancelárie. Vytvor si vlastný svet pohodlia a luxusu, kdekoľvek sa nachádzaš.

Nechaj všetky nepríjemné pachy v minulosti. Naša prírodná vôňa Sweet Home MUŽ je navrhnutá tak, aby efektívne pohlcovala nežiaduce pachy a nechávala tvoje priestory voňať príjemne dlhé hodiny.

Náš produkt nielenže odstraňuje pachy, ale aj osviežuje vzduch s tvojou obľúbenou vôňou. Zabezpeč, aby tvoje priestory vždy voňali tak, ako ty chceš.

Kúp si Sweet Home MUŽ prírodnú vôňu teraz a urob zo svojho domova alebo kancelárie miesto, kde sa vždy cítiš skvele!

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Produkt je vyrábaný z najkvalitnejších prírodných materiálov, je bezpečný a šetrný k vášmu domovu a zdraviu.
  • Môžete ho použiť v šatníku, auto, byt alebo dokonca v otvorených priestoroch - jednoducho všade tam, kde chcete pridať príjemnú vôňu.
  • Sweet Home MUŽ nielen dodáva príjemnú vôňu, ale tiež účinne pohlcuje nežiaduce pachy, čím udržiava vaše prostredie čisté a čerstvé.
  • Naša prírodná šatníková vôňa je vytvorená tak, aby poskytla dlhotrvajúci voňavý zážitok, bez potreby neustáleho dopĺňania.
  • Balenie nie je len funkčné, ale aj esteticky príjemné. Skvelo sa hodí do akejkoľvek miestnosti a je ideálnym darčekom pre blízkych.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 41
Materiál Prírodný produkt
Objem vrecka 13g
Počet vreciek v balení 1 ks
Vôna ANO