Prírodná šatníková vôňa - PERNÍK - V44

Kód V 44

Tento produkt je to, čo ste hľadali, aby ste osviežili vzduch vo vašej domácnosti, kancelárii, vozidle alebo akomkoľvek inom priestore, ktorý vyžaduje malý dotyk sviežosti.

Zobraziť viac

Tento produkt je to, čo ste hľadali, aby ste osviežili vzduch vo vašej domácnosti, kancelárii, vozidle alebo akomkoľvek inom priestore, ktorý vyžaduje malý dotyk sviežosti. Prírodná šatníková vôňa "Sweet Home PERNÍK" je viac ako len obyčajný osviežovač vzduchu. Je to skúsenosť, ktorá zmení vaše prostredie na miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a kde sa budete chcieť zdržiavať.

Tento produkt je dočasne nedostupný

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Nikto nechce prísť domov do priestoru, ktorý vôňa nádherne, ale ktorý je naplnený chemickými látkami a toxínmi. Sweet Home PERNÍK je šatníková vôňa, ktorá je vyrobená z prírodných materiálov. Vôňa, ktorá nie je len krásna, ale ktorá je tiež zdravá pre vás a vašu rodinu.

Či už ste v práci, doma alebo na cestách, Sweet Home PERNÍK je všade prítomná. Pohlcuje pachy a osviežuje vzduch vašou obľúbenou vôňou v obľúbenom priestore. Už žiadne námietky alebo pochybnosti o tom, akú vôňu používať. Sweet Home PERNÍK je tou pravou pre vás.

Každé zavretie a otvorenie šatníka alebo dverí je malým dobrodružstvom. Toľko spomienok a pocitov je skrytých v jeho vnútri. S vôňou Sweet Home PERNÍK môžete prebudiť svoje najkrajšie spomienky a pocit domova.

Sweet Home PERNÍK nie je len o vôni. Je to o voľbe žiť život bez kompromisov. Je to o tom, že môžete mať všetko: krásnu vôňu, zdravý produkt a pocit, že robíte to, čo je pre vás najlepšie.

Máte pocit, že ste skúšali už všetky šatníkové vône a stále nie ste spokojní? Sweet Home PERNÍK je nový a jedinečný. Je to príležitosť pre vás vyskúšať niečo úplne iné, niečo, čo vás skutočne prekvapí a poteší.

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Produkt je vyrábaný z najkvalitnejších prírodných materiálov, je bezpečný a šetrný k vášmu domovu a zdraviu.
  • Môžete ho použiť v šatníku, auto, byt alebo dokonca v otvorených priestoroch - jednoducho všade tam, kde chcete pridať príjemnú vôňu.
  • Sweet Home PERNÍK nielen dodáva príjemnú vôňu, ale tiež účinne pohlcuje nežiaduce pachy, čím udržiava vaše prostredie čisté a čerstvé.
  • Naša prírodná šatníková vôňa je vytvorená tak, aby poskytla dlhotrvajúci voňavý zážitok, bez potreby neustáleho dopĺňania.
  • Balenie nie je len funkčné, ale aj esteticky príjemné. Skvelo sa hodí do akejkoľvek miestnosti a je ideálnym darčekom pre blízkych.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 44
Materiál Prírodný produkt
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO