Prírodná šatníková vôňa - POMARANČ & ŠKORICA - V31

Kód V 31

Tento produkt je to, čo ste hľadali, aby ste osviežili vzduch vo vašej domácnosti, kancelárii, vozidle alebo akomkoľvek inom priestore, ktorý vyžaduje malý dotyk sviežosti.

Zobraziť viac

Tento produkt je to, čo ste hľadali, aby ste osviežili vzduch vo vašej domácnosti, kancelárii, vozidle alebo akomkoľvek inom priestore, ktorý vyžaduje malý dotyk sviežosti. Prírodná šatníková vôňa "Sweet Home POMARANČ & ŠKORICA " je viac ako len obyčajný osviežovač vzduchu. Je to skúsenosť, ktorá zmení vaše prostredie na miesto, kde sa budete cítiť pohodlne a kde sa budete chcieť zdržiavať.

453 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

 Bezpečnosť a zdravie: S našou prírodnou vôňou do šatníkov Sweet Home POMARANČ & ŠKORICA sa nemusíte obávať o svoje zdravie ani zdravie svojej rodiny. Je vyrobená z prírodných materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie.

Príjemná a trvajúca vôňa: S našou vôňou do šatníkov sa môžete tešiť na stále príjemnú a sviežu atmosféru vo vašej domácnosti. POMARANČ & ŠKORICA je neodolateľná kombinácia, ktorá zanecháva dlhotrvajúci, príjemný a výrazný zápach.

Všestrannosť: Sweet Home POMARANČ & ŠKORICA je nielen vôňou do šatníkov. Je ideálna na osvieženie skríň, automobilov, bytov, ale aj otvorených priestorov. Kdekoľvek potrebujete príjemnú vôňu, náš produkt je pripravený vám ju poskytnúť.

Zlepšenie nálady: Sweet Home POMARANČ & ŠKORICA nielenže zanecháva príjemnú vôňu, ale tiež zlepšuje náladu. Vôňa pomaranča a škorice je známa svojimi povzbudivými a upokojujúcimi účinkami, čo vám pomôže cítiť sa lepšie a pohodlnejšie vo vašom domove. 

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Výrobok je vyrobený z 100% prírodných materiálov, bez umelých prísad.
  • Efektívne pohlcuje nežiaduce pachy nahrádza ich príjemnou vôňou.
  • Vhodný na použitie v šatníkových skriniach, bytoch, automobiloch a ďalších uzatvorených alebo otvorených priestoroch.
  • Jednoduché použitie - len vyberiete vrecko z obalu a umiestnite na požadované miesto.
  • Dlhodobo udržiava sviežu vôňu vo vašom priestore. 

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 31
Materiál Prírodný produkt
Počet v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO