Prírodná šatníková vôňa - VANILKA - V35

Kód V 35

 Luxusná vôňa vanilky: Sľubujeme vám skutočnú, jemnú a mierne sladkú vanilku, ktorá vás prenesie na tropický ostrov pri každom otvorení šatníka.

Zobraziť viac

 Luxusná vôňa vanilky: Sľubujeme vám skutočnú, jemnú a mierne sladkú vanilku, ktorá vás prenesie na tropický ostrov pri každom otvorení šatníka. S prírodnou šatníkovou vôňou-VANILKA Sweet Home zažijete každý deň ako malý únik do sveta plného vanilkových pôžitkov. 

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Predstavte si, že otvoríte svoju šatníkovú skriňu a namiesto starodávnej, uzavretej vône nájdete bohatú a neodolateľnú vôňu vanilky. Táto skúsenosť je teraz možná s našou Prírodnou šatníkovou vôňou-VANILKA Sweet Home. Táto vôňa transformuje vaše skrine a šatníky do zmyslovo osviežujúcich priestorov, ktoré vždy prebudia vaše zmysly.


Prírodná šatníková vôňa-VANILKA Sweet Home je vytvorená z prirodzených materiálov a svojim zložením bez nebezpečných látok je ekologickým a zdravotne bezpečným riešením. Tento produkt je najvhodnejší na osvieženie šatníkov, skríň, bytov či automobilov a efektívne pohlcuje pachy. Taktiež je skvelým riešením pre osvieženie vzduchu vo voľných a uzavretých priestoroch, pretože prinesie príjemnú a obľúbenú vôňu vanilky kamkoľvek sa rozhodnete ju použiť.

Prepustite sa do sveta, kde vaše oblečenie, textílie a priestory potešia vašu dušu. Kde každý výdych je lahôdkou a každý deň začína a končí vôňou, ktorú jednoducho milujete.

Návod na použitie:

Použitie tohto produktu je tak jednoduché, že Vás to prekvapí. Nie je potrebné žiadne komplikované nastavenie alebo inštalácia. Jednoducho vyberiete vrecko z obalu, ktorý je navrhnutý tak, aby udržal všetku vôňu do momentu, keď sa rozhodnete ju použiť. Vrecko je navrhnuté tak, aby bolo ľahko manipulovateľné a aby ho bolo možné vložiť alebo zavesiť na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Možno máte obľúbený kútik vo svojom dome, kde sa najviac cítite pohodlne a kde je Váš najobľúbenejší čas odpočinku. Alebo možno chcete priniesť svieži vánok do svojej spálne alebo obývacej izby. Sweet Home šatníková vôňa je flexibilná a prispôsobí sa Vašim požiadavkám. Môžete ju jednoducho zavesiť alebo položiť na požadované miesto. 

A potom príde ten moment, keď sa vôňa uvoľní. Ako kvet, ktorý sa otvára na jar, začne sa šíriť vôňa, ktorá Vás zahalí do pocitu pokoja a harmónie. Je to vôňa domova, ktorú vždy budete chcieť mať okolo seba, vôňa, ktorá Vám pripomenie to najlepšie z Vašej domácnosti, vôňa, ktorú budete chcieť zdieľať so svojimi blízkymi.

A tak, jednoduchým krokom ste zmenili atmosféru svojho domova. Ste pripravení zažiť radostné chvíle obklopené vôňou Sweet Home. Už viac nemusíte hľadať, našli ste to, čo ste hľadali. Vaša cesta za dokonalým domovom začína práve teraz, s vreckom Sweet Home šatníková vôňa.

Výhody produktu

  • Vyrobená z najkvalitnejších prírodných materiálov - bezpečná a nenáročná na zdravie.
  • Silná a vytrvalá vôňa, ktorá pohltí všetky nepríjemné pachy.
  • Univerzálna - môžete ju použiť kdekoľvek: do šatníka, bytu, auta alebo kancelárie.
  • Bez nebezpečných chemických látok - priateľská k životnému prostrediu a vašej rodine.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód V 35
Materiál Prírodný produkt
Počet vreciek v balení 1 ks
Objem vrecka 13g
Vôna ANO