Novinka

VONNÝ OLEJ - Citrónová tráva 18ml

Kód VO 9

Vonný olej je určený pro osvieženie vzduchu, používa sa k aplikácii na savé materiály, pre použitie v aroma lampách, odparovačoch a difuzéroch.

Zobraziť viac

Vonný olej je určený pro osvieženie vzduchu, používa sa k aplikácii na savé materiály, pre použitie v aroma lampách, odparovačoch a difuzéroch. Uvoľnite sa a načerpajte novú energiu priamo vo vašej obývačke, zmeňte svoj domov na prostredie pokoja bez veľkých investícií ! Vôňa Sweet Home premení váš domov na útočisko, kde môžete efektívne regenerovať svoje sily. 

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,12 €

=
3,12 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Stačilo povedať a tu to máme! Predstavujeme unikátne riešenie pre každého, kto má rád čistotu a sviežosť bez zbytočných komplikácii. Naše vonné oleje Sweet Home sú ako malý osobný wellness salónik, ktorý si môžete dopriať kedykoľvek v pohodlí domova.

Poznáte to - prídete domov po dlhom dni, všade navôkol chaos a vôňa, ktorá pripomína skôr zaparkovaný autobus po koncerte rockovej kapely než útulný domov. Váš nos sa krčí, stres stúpa a vy máte chuť zavrieť za sebou dvere a nevrátiť sa.

Teraz si predstavte, že vojdete a vašu nosnú dierku ihneď pohladí lahodná vôňa citrónovej trávy, ktorá rozptýli všetky starosti dňa a prenesie vás na slnečnú lúku plnú kvetov. Dýchate hlboko a cítite, ako sa každý sval vo vašom tele uvoľňuje. Domov sa zmenil na oázu pokoja a vy ste jeho šťastný vládca.

Ako je toto všetko možné, pýtate sa? Naša tajná zbraň - vonný olej Sweet Home. Stačí pár kvapiek a váš elektrický difuzér alebo stará dobrá aromalampa sa postarajú o zvyšok. Žiadne kúzla, len prírodné esenciálne oleje v extra veľkom balení, ktoré vám vydrží oveľa dlhšie než tie bežné. A cena? Tak tá je priam smiešna v porovnaní s tým, akú hodnotu získate: domov, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke.

Tak neváhajte, doprajte si tento malý zázrak a zmeňte svoj domov na oázu pokoja a harmónie. Vaša nosná diera a duša vám poďakujú. Objednajte si svoju fľaštičku ešte dnes a už zajtra môže váš domov voniať ako jazmínový raj!

Návod na použitie: 

Olej je možné použiť viacerými spôsobmi, ako sú inhalácie, kúpele, masáže a obklady. Pri inhalácii použite difuzéry, aromalampy alebo inhalátory.

Začneme tým, že si pripravíme arómolampu alebo difuzér. Uistime sa, že zariadenie je čisté a plne funkčné. V prípade použitia arómolampy naplníme jej dolnú časť vodou, pričom je dôležité dbať na to, aby voda neprekročila odporúčanú maximálnu hladinu. Následne pridáme do vody pár kvapiek vonného oleja. Počet kvapiek môže variť v závislosti od veľkosti miestnosti a od želanej intenzity vône. Obvykle postačí 3 až 5 kvapiek. V prípade použitia elektrického difuzéra postupujeme podobne, avšak bez potreby vody, pokvapkáme priamo na príslušné miesto určené výrobcom difuzéra.

Po pridaní oleja zariadenie zapneme. Teplom od sviečky, alebo elektrickým ohrevom v prípade difuzéra, sa olej začne postupne odparovať a uvoľňovať príjemnú levanduľovú vôňu, ktorá sa rozšíri po celom priestore. Táto vôňa má nielen schopnosť zlepšiť celkovú atmosféru miestnosti, ale je tiež známa svojimi relaxačnými a antistresovými účinkami. Levanduľa pomáha pri relaxácii a môže prispieť k lepšiemu spánku.

Pri používaní vonného oleja je dôležité dbať na to, aby nedošlo k jeho prehriatiu alebo k priamemu kontaktu s plameňom, čo by mohlo viesť k jeho poškodeniu alebo zhoršeniu vôňových vlastností. Taktiež je potrebné zabezpečiť, aby zariadenie bolo umiestnené mimo dosahu detí a domácich miláčikov, aby sa predišlo prípadným nechceným nehodám.

Po dokončení aromaterapie nezabudnite zariadenie vypnúť a nechať ho vychladnúť. Arómolampu alebo difuzér by ste mali čistiť pravidelne, aby ste zabezpečili ich dlhú životnosť a efektivitu. Použitie prírodného vonného oleja s vôňou levandule tak môže byť nielen príjemným, ale aj efektívnym spôsobom, ako obohatiť vaše životné prostredie o nádych čistoty a sviežosti.

Pre kúpele pridajte 5 - 10 kvapiek oleja do vody.

Pri masážach a obkladoch riedte esenciálny olej v rastlinnom oleji v pomere 1:100

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VO9
Vhodné pre Aróma lampy , odparovače a difuzéri.