Novinka

VONNÝ OLEJ - Pomaranč-Škorica 18ml

Kód VO 7

Vonný olej je určený pro osvieženie vzduchu, používa sa k aplikácii na savé materiály, pre použitie v aroma lampách, odparovačoch a difuzéroch.

Zobraziť viac

Vonný olej je určený pro osvieženie vzduchu, používa sa k aplikácii na savé materiály, pre použitie v aroma lampách, odparovačoch a difuzéroch. Uvoľnite sa a načerpajte novú energiu priamo vo vašej obývačke, zmeňte svoj domov na prostredie pokoja bez veľkých investícií ! Vôňa Sweet Home premení váš domov na útočisko, kde môžete efektívne regenerovať svoje sily. 

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,12 €

=
3,12 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Už ste niekedy túžili po tom, aby váš domov pôsobil útulne a sviežo, bez toho aby ste museli investovať do drahých riešení? Rozmaznajte svoje zmysly a transformujte každú miestnosť s nádhernou vôňou Pomaranč-Škorica od Sweet Home, ktorá vás obklopí pocitom tepla a pohody.

Sweet Home vonné oleje kombinujú prírodné esenciálne oleje, ktoré sú nielen príjemné pre nos, ale aj prospešné pre vašu myseľ a dušu. Naše 18ml balenie ponúka viac vône za rovnakú cenu ako konkurencia, čo znamená, že dostanete viac kvality za menej peňazí. Vôňa Pomaranč-Škorica je dokonalým spôsobom, ako vyplniť svoj domov sviežosťou a útulnosťou, ktorú si môžete užívať dlhšie.

Predstavte si, ako prídete domov po dlhom dni a vás privíta relaxačná a upokojujúca vôňa pomaranča a škorice, ktorá rozptýli všetok stres a unavu. Vonný olej Sweet Home je ideálny pre všetky typy difuzérov a aromalámp, poskytujúc neustále osvieženie a pohodu v každom kúte vášho domova. Jeho silné, ale príjemné arómy zlepšia vašu náladu a podporia kvalitný spánok.

Nečakajte dlho! Objednajte si VONNÝ OLEJ - Pomaranč-Škorica 18ml už dnes a začnite si užívať domov plný harmónie a pohody bez zbytočných výdavkov. Či už chcete oživiť svoj domov, alebo hľadáte perfektný darček, Sweet Home vonné oleje sú tou správnou voľbou. Navštívte našu stránku a objednajte si teraz, aby ste si mohli čo najskôr užívať lepšiu atmosféru doma.

Vonné kompozície pôsobia blahodárne najmä na duševnú rovnováhu. Príjemne osviežujú prostredie a vytvárajú harmonickú atmosféru. Olej je možné použiť viacerými spôsobmi, ako sú inhalácie, kúpele, masáže a obklady. Je navrhnutý na osvieženie vnútorného prostredia a môže sa aplikovať na absorpčné materiály, používať v aromalampách, odparovačoch a difuzéroch.

Návod na použitie: 

Olej je možné použiť viacerými spôsobmi, ako sú inhalácie, kúpele, masáže a obklady. Pri inhalácii použite difuzéry, aromalampy alebo inhalátory.

Začneme tým, že si pripravíme arómolampu alebo difuzér. Uistime sa, že zariadenie je čisté a plne funkčné. V prípade použitia arómolampy naplníme jej dolnú časť vodou, pričom je dôležité dbať na to, aby voda neprekročila odporúčanú maximálnu hladinu. Následne pridáme do vody pár kvapiek vonného oleja. Počet kvapiek môže variť v závislosti od veľkosti miestnosti a od želanej intenzity vône. Obvykle postačí 3 až 5 kvapiek. V prípade použitia elektrického difuzéra postupujeme podobne, avšak bez potreby vody, pokvapkáme priamo na príslušné miesto určené výrobcom difuzéra.

Po pridaní oleja zariadenie zapneme. Teplom od sviečky, alebo elektrickým ohrevom v prípade difuzéra, sa olej začne postupne odparovať a uvoľňovať príjemnú levanduľovú vôňu, ktorá sa rozšíri po celom priestore. Táto vôňa má nielen schopnosť zlepšiť celkovú atmosféru miestnosti, ale je tiež známa svojimi relaxačnými a antistresovými účinkami. Levanduľa pomáha pri relaxácii a môže prispieť k lepšiemu spánku.

Pri používaní vonného oleja je dôležité dbať na to, aby nedošlo k jeho prehriatiu alebo k priamemu kontaktu s plameňom, čo by mohlo viesť k jeho poškodeniu alebo zhoršeniu vôňových vlastností. Taktiež je potrebné zabezpečiť, aby zariadenie bolo umiestnené mimo dosahu detí a domácich miláčikov, aby sa predišlo prípadným nechceným nehodám.

Po dokončení aromaterapie nezabudnite zariadenie vypnúť a nechať ho vychladnúť. Arómolampu alebo difuzér by ste mali čistiť pravidelne, aby ste zabezpečili ich dlhú životnosť a efektivitu. Použitie prírodného vonného oleja s vôňou levandule tak môže byť nielen príjemným, ale aj efektívnym spôsobom, ako obohatiť vaše životné prostredie o nádych čistoty a sviežosti.

Pre kúpele pridajte 5 - 10 kvapiek oleja do vody.

Pri masážach a obkladoch riedte esenciálny olej v rastlinnom oleji v pomere 1:100

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód VO7
Vhodné pre Aróma lampy , odparovače a difuzéri.