AVIVÁŽ - EKO -BIO - 1000ML | Le 10 Piante | akfilter.sk

Kód PI10

Dermatologicky testovaná - EKO -BIO- Aviváž s príjemnou prírodnou vôňou - Výborná pre detské oblečenie 1000 ML, 100% ÚČINNÉ LÁTKY RASTLINNÉHO PÔVODU, VYSOKO BIODEGRADABILNÝ produkt.

Zobraziť viac

Dermatologicky testovaná - EKO -BIO- Aviváž s príjemnou prírodnou vôňou - Výborná pre detské oblečenie 1000 ML, 100% ÚČINNÉ LÁTKY RASTLINNÉHO PÔVODU, VYSOKO BIODEGRADABILNÝ produkt. Nedráždi a nevysušuje pokožku.

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,69 €

=
5,69 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Avivážny prostriedok Le 10 Piante je navrhnutý tak, aby vašej bielizni dodal jemnosť a príjemnú vôňu a prirodzenú sviežosť. Je ideálny pre všetky typy látok, vrátane farebných, tmavých, ušľachtilých a jemných bielych tkanín. Vďaka svojej univerzálnej použiteľnosti je skvelý pre pranie v práčke aj ručné pranie, poskytujúci neuveriteľne sviežu vôňu rastlín, z ktorej je vyrobený.

Čo by ste o produkte mali vedieť:

AVIVÁŽ s príjemnou prírodnou vôňou Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel.       

  • Dermatologicky testované - Všetky naše produkty sú dermatologicky testované a hypoalergénne, čo znamená, že sú šetrné k vašej pokožke.

  • EKO, BIO/ 002DTN037 - Naše produkty sú certifikované talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo AIAB, čo zaručuje ich najvyššiu kvalitu. Okrem toho sú všetky zložky 100% biologicky odbúrateľné, čo znamená, že ich používaním neznečisťujete životné prostredie.

  • VEGAN /0882 - Sme nesmierne hrdí na to, že žiadna zložka našich produktov nebola testovaná na zvieratách. Všetky naše produkty sú 100% rastlinného pôvodu, bez akejkoľvek živočíšnej zložky. BEZ farbív, GMO, enzýmov PEG, parabénov, SLES, EDTA, fosfátov, fosfonátov, silikónov a syntetických alkylových skupín, takže si môžete byť istí, že prispievate k etickému a zodpovednému prístupu k prírode.

  • BEZ ALERGENOV - Obsahuje alergény v extrémne nízkej koncentrácii, menej ako 0,0001%, čo znižuje riziko alergických reakcií.

  • Systém H.A.C.C.P. - Je vhodný pre čo znamená, že spĺňa prísne hygienické normy pre potravinárske a reštauračné zariadenia.

  • Testy na nikel, kobalt a chróm - Naše produkty sú úplne bez kovov a prvkov, ktoré by mohli spôsobovať alergie. Voda použitá pri výrobe je neustále mikrobiologicky kontrolovaná, demineralizovaná a sterilizovaná UV žiarením. Prítomnosť niklu je až 10-krát nižšia, než stanovuje zákon.

  • Recyklovaný plast - Sme zodpovední k našej planéte, a preto používame obaly vyrobené zo 75% recyklovateľného plastu. Pomôžte nám znížiť odpad a chrániť životné prostredie výberom našich produktov.

Využite výhody našich produktov a urobte krok smerom k udržateľnému a zdravému životnému štýlu!

Avivážny prostriedok Le 10 Piante zmäkčuje vlákna, bielizeň je príjemná na dotyk a krásne voňavá. S objemom pre 22 praní je ekonomický a zároveň poskytuje výnimočnú kvalitu. Jeho 100% prírodné zloženie zabezpečuje, že je vysoko biologicky rozložiteľný a šetrný k životnému prostrediu, čo zaručuje skvelý pocit pri používaní vypratej bielizne s istotou, že nezaťažujete prírodne zdroje.

Neobsahuje farbivá ani GMO, či iné molekuly, takže je vhodný pre tých, ktorí vyhľadávajú ekologické alebo vegánske čistiace prostriedky. Navyše má extrémne nízky obsah alergénnych vôní, menej ako 0,0001%, čím minimalizuje riziko alergických reakcií.

Ak hľadáte avivážny prostriedok, ktorý je šetrný k prírode, no zároveň poskytuje mäkkosť vypratej bielizne a prirodzenú sviežu vôňu, aviváž Le 10 Piante je určite pre vás.

Návod na ekologické pranie:

navod na eko pranie

Zloženie:

AVIVÁŽ - EKO -BIO  Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel. Bol vyvinutá z molekúl, vyťažených termomechanickým spôsobom. 

Zložky podľa Nariadenia (ES) č. 648/2004:  menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky (tenzoaktívne anióny, menej ako 5 % neionické tenzidy), fenoxietanol a  parfum (alergizujúce vonné zložky) menej ako 0,0001%, UFI: FF60-W08W-Q00E-8K6E