Čistiaci prostriedok do KÚPEĽNE a TOALETY- EKO -BIO - 750ML | Le 10 Piante | akfilter.sk

Kód PI3

Dermatologicky testovaný EKO -BIO  čistiaci prostriedok rastlinného pôvodu, do kúpeľne a na toalety proti vodnému kameňu.

Zobraziť viac

Dermatologicky testovaný EKO -BIO  čistiaci prostriedok rastlinného pôvodu, do kúpeľne a na toalety proti vodnému kameňu. 100% ÚČINNÉ LÁTKY RASTLINNÉHO PÔVODU BEZ FARBÍV – VYSOKO BIODEGRADABILNÝ.

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,10 €

=
5,10 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Sanitárny čistič Le 10 Piante je vyrobený zo 100% účinných látok rastlinného pôvodu a je špeciálne navrhnutý pre kúpeľne a toalety na boj proti vodnému kameňu. Vďaka špeciálnemu zloženiu bylín zanecháva čistené povrchy žiarivé a bez nežiaducich zápachov.

Čistič kúpeľní a toaliet Le 1O Piante je vynikajúci na odstránenie hrubej špiny, usadenín a vodného kameňa v sanitárnych miestnostiach, a to nielen v domácom prostredí, ale aj v reštauračných zariadeniach a iných komerčných prevádzkach. Dezinfikuje povrchy a zanecháva príjemnú prírodnú vôňu,

Čo by ste o produkte mali vedieť:

Čistič kúpeľní a toaliet  Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel.       

 • Dermatologicky testované - Všetky naše produkty sú dermatologicky testované a hypoalergénne, čo znamená, že sú šetrné k vašej pokožke.

 • EKO, BIO - Naše produkty sú certifikované talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo AIAB, čo zaručuje ich najvyššiu kvalitu. Okrem toho sú všetky zložky 100% biologicky odbúrateľné, čo znamená, že ich používaním neznečisťujete životné prostredie.

 • VEGAN - Sme nesmierne hrdí na to, že žiadna zložka našich produktov nebola testovaná na zvieratách. Všetky naše produkty sú 100% rastlinného pôvodu, bez akejkoľvek živočíšnej zložky. BEZ: farbív, GMO, enzýmov PEG, parabénov, SLES, EDTA, fosfátov, fosfonátov, silikónov a syntetických alkylových skupín, takže si môžete byť istí, že prispievate k etickému a zodpovednému prístupu k prírode.

 • BEZ ALERGENOV - Obsahuje alergény v extrémne nízkej koncentrácii, menej ako 0,0001%, čo znižuje riziko alergických reakcií.

 • Systém H.A.C.C.P. - Je vhodný pre čo znamená, že spĺňa prísne hygienické normy pre potravinárske a reštauračné zariadenia.

 • Testy na nikel, kobalt a chróm - Naše produkty sú úplne bez kovov a prvkov, ktoré by mohli spôsobovať alergie. Voda použitá pri výrobe je neustále mikrobiologicky kontrolovaná, demineralizovaná a sterilizovaná UV žiarením. Prítomnosť niklu je až 10-krát nižšia, než stanovuje zákon.

 • Recyklovaný plast - Sme zodpovední k našej planéte, a preto používame obaly vyrobené zo 75% recyklovateľného plastu. Pomôžte nám znížiť odpad a chrániť životné prostredie výberom našich produktov.

Využite výhody našich produktov a urobte krok smerom k udržateľnému a zdravému životnému štýlu!

 

Vďaka 100% prírodnému zloženiu je šetrný k životnému prostrediu a vysoko biologicky rozložiteľný. Neobsahuje farbivá ani GMO, čo z neho robí ideálnu voľbu pre zákazníkov hľadajúcich ekologické a prírodné riešenia. Má extrémne nízku koncentráciu alergénnych vôní, menej ako 0,0001%, čo minimalizuje riziko alergických reakcií. Nedráždi a nevysušuje pokožku.

Čistiaci prostriedok do kúpeľne a na toalety Le 10 Piante môžete používať:

Ekologický čistiaci prípravok je ideálny na čistenie všetkých povrchov v domácnosti vrátane ocele, hliníka, plastov, sporákov, rúr, digestorov, drezov a kachličiek.

 • Účinné odstránenie usadenín: Vodný kameň a mydlové usadeniny už nebudú vaším problémom. ,,
 • Ideálny na čistenie: Perfektne vyčistí dlhodobo znečistené povrchy, sprchové kúty, vane, obklady a škáry v kúpeľni, sklá a zrkadlá.
 • Čistenie drezov, umývadiel a vodovodných batérií: Efektívne odstráni nečistoty a baktérie, zanechá povrchy svieže a hygienicky čisté.
 • Dezinfekcia toaliet: Zabezpečte maximálnu hygienu a elimináciu zápachu rýchlo a jednoducho.

Čistiaci prostriedok na vodný kameň je nielen šetrný k pokožke rúk, ale aj priateľský k životnému prostrediu.

Ak hľadáte sanitárny čistič, ktorý je efektívny, šetrný k životnému prostrediu a vhodný pre komerčné prevádzky, tento produkt je ideálny pre vás. Doprajte si čistotu a hygienu, ktorú si zaslúžite, s prírodným čističom do kúpeľní a toaliet v bio kvalite Le 10 Piante.

Vysoká účinnosť je zabezpečená vďaka prírodným výťažkom z certifikovaných bio fariem, vrátane Aloe Vera, Mäty, Rozmarínu, Šalvie, Levandule, Nechtíka, Lipy, Valeriány a Hamamelu.

 

Le 10 Piante vysoko efektívny čistiaci prostriedok určite ocenia aj spotrebitelia, ktorí praktizujú vegánsky spôsob života a filozofiu ochrany životného prostredia a udržatelnosti.

Čistič do kúpelne Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel.

Návod na použitie čistiaceho prostriedku:

 1. Pred použitím dôkladne pretrepte fľašou, aby sa zložky riadne premiešal
 2. Aplikácia: Prípravok nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť cca 1 minútu. Aplikujte ho priamo na akýkoľvek tvrdý povrch (z drezov, umývadiel, vaní, spŕch a dlaždíc. ), nechajte pôsobiť niekoľko minút.
 3. Čistenie povrchu: - Po uplynutí času pretrite vlhkou handrou, papierovou utierkou alebo utierkou z mikrovlákna. Veľké znečistenie dočistite poprípade hrubšou stranou špongie. - Zvyšky prípravku odstráňte navlhčenou handričkou

Prípravok naneste pomocou rozprašovača na čistený povrch rovnomerne. Nechajte pôsobiť približne 1 minútu. Opláchnite vodou a utrite vlhkou handrou.

Upozornenia:

 • Čistič nie je vhodný na čistenie nasiakavých materiálov.
 • Horúce plochy nechajte pred nanesením prípravku vychladnúť.
 • V prípade pochybností o účinnosti prostriedku na citlivé materiály vyskúšajte odolnosť povrchu nanesením na menej viditeľnú časť.
 • Nekombinujte s ostatnými čistiacimi prostriedkami iných značiek.
 • Zneškodnite prázdnu plastovú nádobu v súlade s platnou legislatívou SR. Prázdnu nádobu umiestnite do komunálneho odpadu.
 • Skladujte nádoby dobre uzavreté a v pôvodných obaloch pri izbovej teplote.

Zloženie:

Čistiaci prostriedok rastlinného pôvodu, do kúpeľne a na toalety  Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel(+) zložky z certifikovaného bio pestovania.

Všetky tenzidy produktovej línie „Le 10 Piante“ sú rastlinného pôvodu. BEZ: farbív, GMO, enzýmov PEG, parabénov, SLES, EDTA, fosfátov, fosfonátov, silikónov, alkylových skupín syntetického pôvodu. Obsahuje alergény v extrémne nízkej koncentrácii, menej ako 0,0001%, čo znižuje riziko alergických reakcií. Okrem toho je vysoko biologicky rozložiteľny, šetrný k životnému prostrediu.