ODMASŤOVACÍ čistiaci prostriedok - EKO -BIO -750ML | Le 10 Piante | akfilter.sk

Kód PI2

Dermatologicky testovaný EKO -BIO koncentrovaný odmasťovací čistiaci prostriedok rastlinného pôvodu, vhodný na všetky povrchy bez oplachovania -100% ÚČINNÉ LÁTKY RASTLINNÉHO PÔVODU – VYSOKO BIODEGRADABILNÝ

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
5,44 €

=
5,44 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zodpovedný výber, ktorý odráža váš životný štýl. Tento výrobok je určený pre všetkých, ktorí sa neboja ísť príkladom a vyberajú produkty, ktoré sú nielen efektívne, ale aj eticky nezávadné, tento produkt môže byt skutočným prejavom vašich hodnôt.

Ak hľadáte efektívny odmasťovací čistič, ktorý je bezpečný pre rôzne povrchy a súčasne šetrný k životnému prostrediu, univerzálny čistič Le 10 Piante je skvelou voľbou. S jeho samočistiacou schopnosťou a príjemnou vôňou je perfektný pre každodenné čistenie v domácnosti alebo kancelárii. Jeho vôňu pochádzajúcu výlučne z prírody si zamilujete na prvé použitie. 

Odmasťovací prípravok Le 10 Piante môžete používať:

Ekologický odmasťovací prípravok na jednoduché a dôkladné odstránenie nečistôt z rôznych typov povrchov. Jeho jedinečné zloženie ho robí ideálnym na čistenie všetkých povrchov v domácnosti vrátane ocele, hliníka, plastov, sporákov, rúr, digestorov, drezov a kachličiek.

 • Ideálny na čistenie veľmi znečistených a dlhodobo znečistených povrchov
 • Perfektný na upratovanie a čistenie aj pre potravinárske a reštauračné zariadenia  na  rúry, grily, sporáky, kúpeľne, reťaze, filtre a stroje
 • Čistenie kuchynských liniek
 • Čistenie drezov, umývadiel a vodovodných batérií
 • Čistenie nábytku
 • Dezinfekcia toaliet pre maximálnu hygienu
 • Umývanie drevených, gumených, kamenných a špeciálnych podláh

Tento univerzálny prírodný čistiaci prostriedok sa sám suší a má príjemnú vôňu, takže ho nemusíte oplachovať po umývaní, ale môžete.

Čo by ste o produkte mali vedieť:

Odmasťovací čistiaci prostriedok Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel.       

 • Dermatologicky testované - Všetky naše produkty sú dermatologicky testované a hypoalergénne, čo znamená, že sú šetrné k vašej pokožke.

 • EKO, BIO/ 002DTN0038 - Naše produkty sú certifikované talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo AIAB, čo zaručuje ich najvyššiu kvalitu. Okrem toho sú všetky zložky 100% biologicky odbúrateľné, čo znamená, že ich používaním neznečisťujete životné prostredie.

 • VEGAN /0882 - Sme nesmierne hrdí na to, že žiadna zložka našich produktov nebola testovaná na zvieratách. Všetky naše produkty sú 100% rastlinného pôvodu, bez akejkoľvek živočíšnej zložky. BEZ farbív, GMO, enzýmov PEG, parabénov, SLES, EDTA, fosfátov, fosfonátov, silikónov a syntetických alkylových skupín, takže si môžete byť istí, že prispievate k etickému a zodpovednému prístupu k prírode.

 • BEZ ALERGENOV - Obsahuje alergény v extrémne nízkej koncentrácii, menej ako 0,0001%, čo znižuje riziko alergických reakcií.

 • Systém H.A.C.C.P. - Je vhodný pre čo znamená, že spĺňa prísne hygienické normy pre potravinárske a reštauračné zariadenia.

 • Testy na nikel, kobalt a chróm - Naše produkty sú úplne bez kovov a prvkov, ktoré by mohli spôsobovať alergie. Voda použitá pri výrobe je neustále mikrobiologicky kontrolovaná, demineralizovaná a sterilizovaná UV žiarením. Prítomnosť niklu je až 10-krát nižšia, než stanovuje zákon.

 • Recyklovaný plast - Sme zodpovední k našej planéte, a preto používame obaly vyrobené zo 75% recyklovateľného plastu. Pomôžte nám znížiť odpad a chrániť životné prostredie výberom našich produktov.

Využite výhody našich produktov a urobte krok smerom k udržateľnému a zdravému životnému štýlu!

Vyskúšajte odmasťovač Le 10 Piante a zažite čistenie bez kompromisov. Predstavuje perfektné riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú účinný a šetrný čistiaci prostriedok, ktorý je ekologickýneagresívny a bezpečný pre celú rodinu. S jeho vynikajúcou odmasťovacou silou a prirodzenou vôňou zmení spôsob, akým čistíte svoj domov.

Je ideálny na čistenie rôznych povrchov v domácnosti, vrátane kuchýň, kúpeľní a ďalších priestorov, kde potrebujete odstrániť mastnotu a nečistoty.

 

Návod na použitie čistiaceho prostriedku:

 1. Pred použitím dôkladne pretrepte fľašou, aby sa zložky riadne premiešal
 2. Aplikácia: Prípravok nastriekajte na znečistenú plochu a nechajte pôsobiť. Aplikujte ho priamo na akýkoľvek tvrdý povrch (variče, rúry, digestory, drezy, umývadlá a pracovné plochy), nechajte pôsobiť niekoľko minút.
 3. Čistenie povrchu: - Po uplynutí času pretrite vlhkou handrou, papierovou utierkou alebo utierkou z mikrovlákna. Veľké znečistenie dočistite poprípade hrubšou stranou špongie. - Zvyšky prípravku odstráňte navlhčenou handričkou

Upozornenia:

 • Čistič nie je vhodný na čistenie nasiakavých materiálov.
 • Horúce plochy nechajte pred nanesením prípravku vychladnúť.
 • V prípade pochybností o účinnosti prostriedku na citlivé materiály vyskúšajte odolnosť povrchu nanesením na menej viditeľnú časť.
 • Nekombinujte s ostatnými čistiacimi prostriedkami iných značiek.Zneškodnite prázdnu plastovú nádobu v súlade s platnou legislatívou SR. Prázdnu nádobu umiestnite do komunálneho odpadu.
 • Skladujte nádoby dobre uzavreté a v pôvodných obaloch pri izbovej teplote.

Návod na ekologické čistenie:

Zloženie:

Prostriedok na podlahy Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel. Bol vyvinutý z molekúl, vyťažených termomechanickým spôsobom. 

Zložky podľa Nariadenia (ES) č. 648/2004:  menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky (tenzoaktívne anióny, menej ako 5 % neionické tenzidy), fenoxietanol a  parfum (alergizujúce vonné zložky) menej ako 0,0001%, UFI: T990-M020-T00R-3UEJ

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Vhodné pre čistenie rôznych povrchov v domácnosti, vrátane kuchýň, kúpeľní a ďalších priestorov, kde potrebujete odstrániť mastnotu a nečistoty.