PRACÍ GÉL White & Color - EKO -BIO - 1000 ML | Le 10 Piante | akfilter.sk

Kód PI9

Hypoalergénny a dermatologicky testovaný EKO-BIO koncentrovaný prací gél bez potreby použitia avivážneho prípravku aj pre ručné pranie, vhodný pre detské oblečenie - 1000 ML, 100% ÚČINNÉ LÁTKY RASTLINNÉHO PÔVODU– VYSOKO BIODEGRADABILNÝ

20 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
6,20 €

=
6,20 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Tekutý prací prostriedok Le 10 Piante je univerzálnym riešením pre ekologické pranie. Je skvelý pre všetky typy bielizne, vrátane farebných, tmavých a jemných bielych látok, účinne odstráni akýkoľvek typ špiny. Bez ohľadu na teplotu prania, prací prostriedok Le 10 PIante prináša vynikajúce výsledky a intenzívnu prirodzenú vôňu prírody, ktorá osvieži vašu bielizeň. Jedno balenie poskytuje až 22 praní.

Čo by ste o produkte mali vedieť:

Koncentrovaný hypoalergénny prací gél Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel.       

  • Dermatologicky testované - Všetky naše produkty sú dermatologicky testované a hypoalergénne, čo znamená, že sú šetrné k vašej pokožke.

  • EKO, BIO/ 002DTN005 - Naše produkty sú certifikované talianskou asociáciou pre ekologické poľnohospodárstvo AIAB, čo zaručuje ich najvyššiu kvalitu. Okrem toho sú všetky zložky 100% biologicky odbúrateľné, čo znamená, že ich používaním neznečisťujete životné prostredie.

  • VEGAN /0882 - Sme nesmierne hrdí na to, že žiadna zložka našich produktov nebola testovaná na zvieratách. Všetky naše produkty sú 100% rastlinného pôvodu, bez akejkoľvek živočíšnej zložky. BEZ farbív, GMO, enzýmov PEG, parabénov, SLES, EDTA, fosfátov, fosfonátov, silikónov a syntetických alkylových skupín, takže si môžete byť istí, že prispievate k etickému a zodpovednému prístupu k prírode.

  • BEZ ALERGENOV - Obsahuje alergény v extrémne nízkej koncentrácii, menej ako 0,0001%, čo znižuje riziko alergických reakcií.

  • Systém H.A.C.C.P. - Je vhodný pre čo znamená, že spĺňa prísne hygienické normy pre potravinárske a reštauračné zariadenia.

  • Testy na nikel, kobalt a chróm - Naše produkty sú úplne bez kovov a prvkov, ktoré by mohli spôsobovať alergie. Voda použitá pri výrobe je neustále mikrobiologicky kontrolovaná, demineralizovaná a sterilizovaná UV žiarením. Prítomnosť niklu je až 10-krát nižšia, než stanovuje zákon.

  • Recyklovaný plast - Sme zodpovední k našej planéte, a preto používame obaly vyrobené zo 75% recyklovateľného plastu. Pomôžte nám znížiť odpad a chrániť životné prostredie výberom našich produktov.

Využite výhody našich produktov a urobte krok smerom k udržateľnému a zdravému životnému štýlu!

Le 10 Piante – tekutý prací prostriedok je 100% prírodný, čo znamená, že je vysoko biologicky rozložiteľný a šetrný k životnému prostrediu. Neobsahuje žiadne farbivá ani GMO. Má extrémne nízku úroveň alergénnych vôní, menej ako 0,0001%, čo znižuje riziko alergických reakcií.

Či už používate práčku alebo preferujete ručné pranie, náš ekologický, tekutý prací prostriedok je ideálnou voľbou pre efektívne a šetrné pranie. Jeho prírodné zloženie zaručuje, že vaša bielizeň bude čistá, voňavá a bezpečná pre celú rodinu.

Produkt je ideálny na pranie v rodinách s malými deťmi a osobami s citlivou pokožkou - nedráždi a nevysušuje pokožku.

Gél na pranie - Le 10 Piante

Vyberte si prírodný tekutý prací prostriedok, ak hľadáte produkt, ktorý je nielen účinný, ale aj ekologicky šetrný. Je ideálny pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú prírodné alebo vegánske čistiace prostriedky.

Osviežte svoju bielizeň s týmto prírodným pracím prostriedkom, ktorý kombinuje vysokú účinnosť prania s ohľadom na životné prostredie, v bio kvalite. Vôňu vašej bielizne, ktorú dosiahnete s našim prírodným pracím gélom si zamilujete.

Prací gél na bielizeň Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel.

DÁVKOVANIE PRE 4-5 KG SUCHEJ BIELIZNE

Návod na ekologické pranie:

navod na eko pranie

Zloženie:

PRACÍ GÉL White & Color - EKO -BIO Le 10 Piante (10 Rastlín) obsahuje povrchovo účinné látky pochádzajúce výlučne z rastlín: Aloe Vera, Mäta Pieporná, Rozmarín, Šalvia, Levanduľa, Nechtík, Lipa, Tymián, Valeriána a Hamamel. Bol vyvinutý z molekúl, vyťažených termomechanickým spôsobom. 

Zložky podľa Nariadenia (ES) č. 648/2004:  menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky (tenzoaktívne anióny, menej ako 5 % neionické tenzidy), fenoxietanol a  parfum (alergizujúce vonné zložky) menej ako 0,0001%, .UFI:U630-P01U-200M-4M1Y