BIO - Vlnené loptičky do sušičky D231

Kód D 231

100% prírodné loptičky skracujú dobu sušenia až o 25%, šetria energiu a životné prostredie.

Zobraziť viac

100% prírodné loptičky skracujú dobu sušenia až o 25%, šetria energiu a životné prostredie. Sú navrhnuté tak, aby zmäkčovali bielizeň bez použitia chemikálií, 

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
9,99 €

=
9,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Poznáme to všetci. Vyperieme bielizeň, potom ju vložíme do sušičky a počkáme... Potom počkáme ešte viac. Súčasné sušičky nám môžu ušetriť čas, ale často to stojí poriadnu sumu energie a času na sušenie. A to už nehovoríme o tom, ako chemikálie v bežných avivážach a zmäkčovadlách môžu dráždiť našu pokožku a poškodzovať životné prostredie.

Tento proces nie je len zdĺhavý, ale môže tiež viesť k zbytočnému plytvaniu energiou a pridávaniu chemikálií do našich domácností a životného prostredia. A ak máte citlivú pokožku, alergie alebo malé deti, tieto chemikálie môžu spôsobiť viac škody než úžitku. Je tu však riešenie...Predstavujeme BIO - Vlnené loptičky do sušičky D231. Tieto 100% prírodné loptičky skracujú dobu sušenia až o 25%, šetria energiu a životné prostredie. Sú navrhnuté tak, aby zmäkčovali bielizeň bez použitia chemikálií, čo ich robí ideálnymi pre osoby s citlivou pokožkou, alergikov a deti. Dokonca znižujú statický náboj oblečenia a sú určené na opakované použitie.Vlnené loptičky do sušičky D231 sú nielen udržateľné, ale aj praktické. Jednoducho ich vložte do sušičky spoločne s bielizňou a nechajte ich pracovať na zvyškovej vlhkosti, zatiaľ čo oddeľujú bielizeň od seba. Potom ich nechajte vyschnúť a sú pripravené na ďalšie použitie. Môžete dokonca nakvapkať na vlnené gule esenciálny olej a bielizeň bude nádherne prevoňaná.

Vďaka vlneným guličkám už nemusíte používať aviváže, zmäkčovadlá alebo voňavé obrúsky. Takže či už sa snažíte ušetriť čas, energiu, alebo chrániť svoju pokožku a životné prostredie, BIO - Vlnené loptičky do sušičky D231 sú ideálnou voľbou. Skúste ich už dnes!

Výhody produktu

  • 100% prírodný produkt.
  • Skracujú dobu sušenia až o 25%.
  • Šetria energiu a životné prostredie
  • Zmäkčujú bielizeň bez použitia chemikálií.
  • Vhodné pre osoby s citlivou pokožkou, alergikov a deti.
  • Znižujú statický náboj oblečenie.
  • Sú vhodné pre opätovné použitie.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac Zobraziť menej
Starý kód OS 231 / OS231
Materiál 100% ovčia vlna
Počet vreciek v balení 3 ks