D52 - Kryt do mikrovlnnej rúry

Kód D 52

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame riešenia, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našim univerzálnym krytom do mikrovlnnej rúry D52 dosiahnete výnimočné výsledky v čistote a údržbe vašich domácich spotrebičov

486 položky

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
2,69 €

=
2,69 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Udržte si čistotu a kvalitu pri zohrievaní jedál vďaka nášmu plastovému krytu do mikrovlnnej rúry. Tento nenápadný kuchynský nástroj je ideálnym riešením pre tých, kto poznajú trápenie s rozstrekovaným jedlom a čistením mikrovlnnej rúry. Kryt účinne zabraňuje rozstrekovaniu a udržuje mikrovlnku čistú a bez zašpinenia.

Kryt zachováva vlhkosť jedla, a tým zaručuje, že vaše pokrmy zostanú šťavnaté a chutné, akoby ste ich práve vybrali z rúry. Už žiadne vysušené pokrmy bez chuti – so správnym krytom môžete očakávať lahodné a šťavnaté jedlo aj po zohriatí.

Nie len to, vďaka plastovému krytu sa skráti čas potrebný na ohrev jedla. Menej času stráveného čakaním znamená viac času na užívanie si teplého jedla – a to všetko bez kompromisu v kvalite.

Odolný materiál, z ktorého je kryt vyrobený, je zdravotne nezávadný plast vhodný na styk s potravinami, ktorý odolá vysokým teplotám mikrovlnnej rúry. Praktickosť tohto pomocníka umocňuje aj jeho jednoduchá údržba. Kryt je ľahko umývateľný a dokonca možno ho bez problémov umývať aj v umývačke riadu, čím ušetríte čas aj námahu.

Náš plastový kryt je univerzálnym riešením, kompatibilným so všetkými typmi mikrovlnných rúr, s priemerom 265 mm a výškou 90 mm. Či už chystáte jedlo pre seba alebo pre celú rodinu, tento kryt sa stane nenahraditeľným partnerom v každej kuchyni.

Výhody produktu

  • je vyrobený zo zdravotne nezávadného vysoko odolného plastu
  • bezpečný na použitie s potravinám
  • bránil zašpineniu mikrovlnky pri ohrievaní jedla
  • udržiava čistotu v mikrovlnnej rúre

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód D 52
Starý kód OS 52 / OS52
Materiál Vysoko odolný plast
Počet v balení 1 ks