HA1 - 1,5 m, 3/4“ - Napúšťacia prívodová hadica - Akfilter.sk

Kód HA 1

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou napúšťacou prívodovou hadicou k pračkám a umývačkám riadu H1 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

487 položky Skladom 169 ks a viac

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
1,99 €

=
1,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 1,99 €)

Informácie o produkte

Zabezpečte spoľahlivý prívod vody do vašich práčok a umývačiek riadu s našou 1,5 metra dlhou napúšťacou prívodovou hadicou. Táto hadica je univerzálne riešenie pre všetky typy spotrebičov, ponúkajúc flexibilitu a vysokú úroveň kompatibility.

V balení nájdete 1 ks hadice a 2 tesnenia, poskytujúce hermetické spojenie a zabraňujúce možnému úniku vody. Koncovka hadice na jednej strane je navrhnutá ako priama koncovka, zatiaľ čo druhá strana má koncovku s kolenom, zaručujúc tak variabilitu pri inštalácii.

Dĺžka hadice 1,5 metra je ideálna pre väčšinu domácností, poskytujúc dostatočnú flexibilitu pre umiestnenie spotrebičov aj v menších priestoroch. Táto hadica je skvelou voľbou, keď potrebujete pripojiť spotrebič relatívne blízko k vodovodnému prípojku.

Hadica je navrhnutá tak, aby zvládla povrchový tlak 60 bar a pracovný tlak 20 bar, čo zaručuje jej odolnosť voči vysokému tlaku vody. Vďaka pracovnej teplote do 45 C° je táto hadica vhodná pre bežné domáce použitie, odoláva bežným teplotným výkyvom a poskytuje dlhodobú spoľahlivosť.

V našom sortimente sa zameriavame na ponuku produktov najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Naše produkty sú synonymom spoľahlivosti a dlhodobej kvality, vďaka čomu vám môžeme s dôverou ponúknuť riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Táto napúšťacia prívodová hadica je dokonalým príkladom našej angažovanosti v poskytovaní praktických, flexibilných a kvalitných riešení pre vaše domácnosti.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA1
Starý kód HP 1 / HP1