HA10 - Vypúšťacia odtoková rozťahovateľná hadica od 0,8-2,7m

Kód HA 10

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov.

Zobraziť viac

V našom eshope ponúkame len produkty najvyššej kvality od renomovaných výrobcov. Veríme v spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, a preto vám ponúkame diely, na ktoré sa môžete naozaj spoľahnúť. S našou univerzálnou vypúšťacou odtokovou hadicou HA10 získate vysokú účinnosť, ekonomickú úsporu a ekologickú šetrnosť.

Chcete ušetriť ešte viac? Členstvom v našom klube kúpou tohto produktu získate 0 vernostných bodov... čítaj viac

Prejsť do KLUBU ZLIAV

Cena za balenie
3,99 €

=
3,99 €
s DPH

Nakúpte ešte za 20,00 € a máte dopravu zadarmo (Cena dopravy je: 3,00 €)

Informácie o produkte

Zvýšte efektivitu a flexibilitu vašej práčky alebo umývačky riadu s našou univerzálnou vypúšťacou odtokovou hadicou. Tento všestranný doplnok je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil vašim potrebám, s možnosťou rozťahovania od 0,8 do 2,7 metra. Táto jedinečná vlastnosť znamená, že hadica sa ľahko prispôsobí akémukoľvek priestoru a usporiadaniu vašej kúpeľne alebo kuchyne.

V balení nájdete 1 ks hadice a 1 ks plastového ohybu, čo poskytuje všetko potrebné pre okamžitú inštaláciu. Plastový ohyb je užitočný doplnok, ktorý zabezpečuje plynulý tok vody bez ohýbania alebo zablokovania hadice.

Hadica má pracovnú teplotu od -15 až do +95 C°, čo zaručuje jej odolnosť voči rôznym teplotám vody. Táto vlastnosť je nevyhnutná pre dlhodobú trvanlivosť a spoľahlivosť v rôznych podmienkach používania.

Jej chemická odolnosť voči saponátom, pracím prostriedkom a chlórnanom znamená, že hadica vydrží každodenné používanie bez poškodenia. Toto je kľúčové pre udržanie bezpečnosti a dlhodobej funkčnosti v domácnosti.

V našom sortimente sa snažíme ponúkať len tie najkvalitnejšie produkty od renomovaných výrobcov. Naša ponuka je zameraná na spoľahlivosť a dlhotrvajúcu kvalitu, aby sme vám mohli poskytnúť riešenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Tento produkt je ideálnym riešením pre každú modernú domácnosť, ktorá hľadá praktické a flexibilné riešenie pre odtok vody z ich spotrebičov.

Vhodné do

Parametre produktu

Zobraziť viac
Objednávací kód HA10
Starý kód HP 10 / HP10